Targi fitness FIBO 2021 w nowym terminie

Targi branży fitness FIBO mają nową datę. Targi odbędą się w Kolonii w dniach 24-27 czerwca. Według wcześniejszych zapowiedzi FIBO 2021 miało odbyć się w kwietniu. Poprzednia edycja tych największych targów fitness odbyła się jedynie online.

Targi FIBO 2020 tylko online

Jak poinformował organizator FIBO, targi online odwiedziło w tym roku blisko 30000 osób.
Wydarzenie przeniesione z kwietnia na 1-3 października odbyło się z powodu pandemii po raz pierwszy w internecie. Kolejna edycja miała odbyć się już w kwietniu, ale datę zmieniono.

Targi FIBO 2021 - nowy termin

Organizator wydarzenia tłumaczy, że przesunięcie terminu to wyraz dbałości o wystawców i zwiedzających. Niestety pandemia nie odpuszcza i kwiecień mógłby nie być terminem optymalnym i gwarantującym bezpieczeństwo uczestników.

Targi fitness online i w realu

„Naszym zdaniem termin letni stworzy optymalne warunki dla organizacji bezpiecznego wydarzenia na tę skalę. Jesteśmy w trakcie analizowania, jak najlepiej i najbardziej efektywnie połączyć internet i odbywające się stacjonarnie targi.  Także dostępność szczepionki daje nam nadzieję i powody do optymizmu na 2021 rok“ – mówi Benedikt Binder-Krieglstein, CEO firmy organizującej targi FIBO, Reed Exhibitions Deutschland GmbH.

Organizator FIBO pokreśla, że termin letni jest efektem rozmów z wystawcami.

Źródło: materiały prasowe

 

 

 

- REKLAMA -