Drugi klub CityFit w Rzeszowie

Kolejny klub sieci CityFit otwiera się w Rzeszowie. Lokal przy ulicy Okulickiego pierwszych klubowiczów powita w 2021 roku.

CityFit Rzeszów Domar będzie miał powierzchnię 1740 mkw. Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). Klubowicze będą mogli korzystać z miejsc parkingowych znajdujących się bezpośrednio przy obiekcie.
Przestrzeń klubu podzielono na ergonomiczne strefy treningowe, w których znajdzie się około 300 urządzeń marek TechnoGym i Matrix. Do dyspozycji klubowiczów będą również: źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe, w których kupić można zdrowe przekąski czy strefa relaksu, w której będzie można podgrzać i zjeść posiłek po treningu czy naładować telefon.

CityFit posiada obecnie 23 kluby w 15 miastach Polski. Lokal przy ulicy Okulickiego będzie drugą lokalizacją sieci w Rzeszowie.
– Pierwszy był CityFit Rzeszów Plaza, który otworzyliśmy w 2014 roku. Był to pierwszy klub w całej naszej sieci. Niezwykle udane otwarcie, które potwierdziło, że stworzony przez nas nowatorski model biznesowy jest strzałem w dziesiątkę. Dlatego tym bardziej cieszymy się na otwarcie kolejnej lokalizacji w stolicy Podkarpacia, licząc, że powtórzy ona sukces Plazy. – mówi Richard Keen, CEO CityFit.

Otwarcie zaplanowane jest na 1Q 2021 roku. Z oferty klubu korzystać będą mogli również posiadacze pakietów sportowych OK System.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ