Fitness Platinium Gwiazdą Jakości Obsługi 2020

Siłą głosów klientów krakowska sieć Fitness Platinium została nagrodzona Gwiazdą Jakości Obsługi 2020 w kategorii Fitness i Siłownie. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest firmom w Polsce za najwyższą jakość obsługi.

Laureaci wyłaniani są na podstawie wyników badań konsumenckich przeprowadzanych przez Polski Program Jakości Obsługi. Badania składają się z czterech etapów: całorocznego zbierania opinii konsumentów na stronie Jakości Obsługi, wyłonienia firm o wysokim wskaźniku obsługi, przeprowadzenia badania metodą CAWI (anonimowych ankiet internetowych) we współpracy z ekspertami z SecretClient® oraz finalnie przyznania tytułu Gwiazdy Jakości Obsługi firmom, które uzyskały najwyższe oceny. Tegoroczna Gala wręczenia nagród została przesunięta na jesień.

Fitness Platinium, czyli pasja i rozwój

-Mamy za sobą blisko 12 lat niezwykłej podróży. Przez ten czas zdobyliśmy ogrom doświadczenia, a rodzina Fitness Platinium bardzo się rozrosła. Ta przygoda nie mogłaby się udać, gdyby nie nasi klienci. Ta nagroda to dowód na to, że klienci doceniają naszą pracę, zaangażowanie oraz wysiłek włożony w rozwój naszych klubów, za co serdecznie dziękujemy – mówi Magdalena Jaroszczak, Manager ds. Marketingu Fitness Platinium.

Wielka siła wsparcia

Fitness Platinium od lat angażuje się w działania, mające na celu szerzenie kultury fizycznej wśród krakowskiej społeczności oraz poprawę jakości życia osób w potrzebie. Sieć wspiera sportowe talenty – została oficjalnym sponsorem I drużyny koszykarzy TS Wisła Kraków. Ponadto, zorganizowała akcję krwiodawstwa w jednym z klubów oraz akcję Biegasz? Pomagasz! wspierającą zwierzęta ze schronisk.

Fitness Platinium podjęło natychmiastowe działania w momencie zagrożenia epidemiologicznego. W klubach podjęto niezbędne środki bezpieczeństwa. Klubowiczom umożliwiono również darmowe zawieszenie karnetów.

Kiedy zamknięte zostały kluby, Fitness Platinium jako pierwsza sieć w Polsce ruszyła z akcją online #trenujwdomu. W jej ramach organizuje codzienne bezpłatne transmisje treningów na żywo, publikuje gotowe filmy z treningami oraz filmy edukacyjne. Ci, którzy chcą zadbać o aktywność fizyczną i dodatkowo wesprzeć sieć, mogą skorzystać z treningów premium, wypożyczalni sprzętu i akcesoriów fitness lub zakupić indywidualny plan treningowy rozpisany przez wykwalifikowanego trenera.

W ten trudny czas Fitness Platinium wspiera również osoby w potrzebie. Sieć podjęła wiele działań, m.in. rozpoczęła sprzedaż gadżetów Fitness Platinium, a 20% uzyskanych ze sprzedaży środków przekaże na Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie. Dostarczyła wodę pitną dla Szpitala Śląskiego w Cieszynie, Pogotowia Ratunkowego oraz na most w Boguszowicach. Wsparła również Podopiecznych Domu Spokojnej Jesieni, akcję Maseczki dla krakowskich medyków, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, akcję Zupę na Plantach oraz program #PajacykBezPrzerwy Polskiej akcji Humanitarnej.

Więcej informacji:
https://www.jakoscobslugi.pl/artykul/oto-gwiazdy-jakosci-obslugi-przedstawiamy-laureatow-i-wyniki-badania-satysfakcji-klientow-w-polsce

Źródło: materiały prasowe

Fitness Platinium Gwiazdą Jakości Obsługi 2020

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ