Fit Life Expo

Nasz portal objął patronat medialny nad premierowym wydarzeniem. Fit Life Expo odbędzie się w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 30.09 – 1.10. 2017 r.

Po raz pierwszy w Polsce odbędą się zawody kulturystyczne z cyklu IFBB Diamond Cup. Prestiżowa rywalizacja przyciągnie sportowców rywalizujących o pulę nagród w wysokości 10 000 euro. Ambasadorami Fit Life Expo będą światowe gwiazdy, Simeon Panda oraz Chul Soon. Fani będą mieli okazję poznać swoich sportowych idoli, wziąć udział w spotkaniach, a także obejrzeć specjalne pokazy.

Nie zabraknie atrakcji dla entuzjastów konwencji fitness, która jest współorganizowana z Fitnessią. Jeden z treningów poprowadzi, pojawiająca się w Polsce po raz pierwszy, Zena Saheli.

Podczas targów zaprezentują się wystawcy z branż fitness i wellness. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą produktów i usług, od odzieży i sprzętu sportowego, poprzez usługi treningowo-zdrowotne, aż do odżywek i suplementów. Wśród wydarzeń towarzyszących zapowiadane są: crossfit „Cross Miners Challenge”, zawody w trójboju siłowym, rywalizacja strongmanów oraz mistrzostwa w powerlifting endurance, a także konferencje branżowe oraz spotkania z treningowymi autorytetami.

Fit Life Expo ma ambicję stać się wiodącą, cykliczną imprezą skupiającą całe środowisko. Udział światowych gwiazd, a także międzynarodowa rywalizacja sportowa mają zapewnić popularność i szerokie zainteresowanie. Organizatorzy liczą na to, że targi Fit Life Expo na stałe wpiszą się w krajobraz największych wydarzeń organizowanych na terenie województwa śląskiego.

Więcej informacji na facebooku → facebook.com/fitlifeexpopl/
bliety dostępne na → http://fitlife-expo.pl/

- REKLAMA -