Dookoła świata z ICG®

Chcąc zadbać o formę trenując w domu, możesz skorzystać z treningu online z ICG® World Tour. To darmowa biblioteka wirtualnych tras rowerowych dostępnych na Vimeo on Demand by Team ICG®. Weź udział w “wyścigu” kolarskim dookoła świata, nie wychodząc z domu.
Life Fitness wspiera wszystkich entuzjastów kolarstwa i rowerów umożliwia im kontynuowanie treningu rowerowego bezpiecznie w domu, udostępniając im nową serię ICG® World Tour, zupełnie DARMO.

ICG® World Tour zabierze cię w podróż po wszystkich kontynentach, od obu Ameryk przez Europę, Azję po Australię.  Ciesz się pięknymi, malowniczymi widokami, jadąc po terenach płaskich, mieszanych i górskich do wyboru masz treningi 30-sto lub 45-cio minutowe.
Wsiądź na rower do indoor cyclingu i wybierz trasę: www.vimeo.com/ondemand/icgworldtour

A jeśli wolisz lekcję rowerową z instruktorem również w pięknej scenerii, to możesz skorzystać z ICG Online Coach (https://vimeo.com/ondemand/icgonlinecoach), sprawdź darmowe lekcje rowerowe online z instruktorem, co tydzień wstawiane są nowe lekcje. Obecnie dostępnych jest 6 lekcji prowadzonych po angielsku przez Master Trenerów ICG.

Potrzebujesz niezawodnego roweru do indoor cyclingu?
Sprawdź nasze aukcje www.top-gym.pl/allegro lub zadzwoń +48 668 018 040
Szukasz rowerów do indoor cycling lub innych urządzeń do treningu domowego? Zapraszamy do naszego sklepu ze sprzętem fitness do domu

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -