Bezpieczny powrót do treningu

Trening w bezpiecznych warunkach to jeden z argumentów przemawiający za powrotem do regularnej aktywności fizycznej. Jak pokazują doświadczenia wielu obiektów, które ponownie otworzyły swoje drzwi, klienci chcą wiedzieć, że klub zadbał o ich komfort i zdrowie. Firma Trotec wprowadziła na rynek specjalną wersję oczyszczacza TAC V+ do minimalizacji chmury wydychanego przez człowieka aerozolu, aby zapobiegać przenoszeniu wirusów pomiędzy ludźmi.

 

Zastosowano tutaj unikalny filtr HEPA H14 o skuteczności filtracji 99,995%. Specjalna konstrukcja oczyszczacza dystrybuuje dookoła czyste powietrze do strefy przebywania ludzi, a zaprogramowany w oczyszczaczu automatyczny program regeneracji niszczy termicznie wszystkie wyfiltrowane wirusy.

Środki ochrony indywidualnej, jak maseczki, ścianki odgradzające, dezynfekcja płynami nie powodują usuwania wirusów z powietrza. Wirusy będą przez kilka minut w powietrzu się przemieszczać w przestrzeni całego pomieszczenia i będą wdychane przez ludzi.
Oczyszczacz Trotec TAC V+ znacząco zwiększa bezpieczeństwo pracowników i klientów i jest przeznaczony do zastosowania na obszarach o intensywnym natężeniu ludzi, w tym w klubach fitness.

 

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ