Bezpieczny trening

Trening w bezpiecznych warunkach to jeden z argumentów przemawiający za powrotem do regularnej aktywności fizycznej. Jak pokazują doświadczenia wielu ponownie otwartych obiektów, klienci chcą wiedzieć, że klub zadbał o ich komfort i zdrowie. Firma Trotec wprowadziła na rynek specjalną wersję oczyszczacza TAC V+ do minimalizacji chmury wydychanego przez człowieka aerozolu, aby zapobiegać przenoszeniu wirusów pomiędzy ludźmi.

Trening w czystym powietrzu

Zastosowano tutaj unikalny filtr HEPA H14 o skuteczności filtracji 99,995%. Specjalna konstrukcja oczyszczacza dystrybuuje dookoła czyste powietrze do strefy przebywania ludzi. Z kolei zaprogramowany w oczyszczaczu automatyczny program regeneracji niszczy termicznie wszystkie wyfiltrowane wirusy.

Oczyszczacz powietrza zwiększy bezpieczeństwo

Środki ochrony indywidualnej, jak maseczki, ścianki odgradzające, dezynfekcja płynami nie powodują usuwania wirusów z powietrza. Wirusy będą przez kilka minut przemieszczać się w przestrzeni całego pomieszczenia. Będą więc wdychane przez ćwiczących.
Oczyszczacz Trotec TAC V+ znacząco zwiększa bezpieczeństwo pracowników i klientów.  Wyprodukowano go z myślą o zastosowaniu na obszarach o intensywnym natężeniu ludzi, w tym w klubach fitness. Zadbaj o bezpieczny trening w twoim klubie!

Trening w bezpiecznych warunkach  

Artykuł sponsorowany
Czytaj też LINK

- REKLAMA -