Suntago Wodny Świat rusza

Już 20 lutego, w Tłusty Czwartek, odbędzie się oficjalne otwarcie największego zadaszonego parku wodnego w Europie – Suntago Wodny Świat, będącego pierwszym etapem projektu Park of Poland.

Suntago Wodny Świat to wodny park rozrywki, który oferuje atrakcje, takie jak 32 zjeżdżalnie, 10 saun czy baseny w tropikalnej temperaturze 32 stopni Celsjusza, a także urządzenie Surf-Air, które umożliwia surfowanie pod dachem, basen z falą czy rwącą rzekę.  To jednak obiekt nie tylko dla wielbicieli tropików, ale również innowacyjnych rozwiązań, więc nie mogło tam zabraknąć firmy Samsung.

– Cieszymy się, że możemy być sponsorem strategicznym tej unikatowej na skalę europejską inwestycji. W Suntago Wodny Świat goście będą mieli szansę nie tylko zrelaksować się niczym na egzotycznej wyspie, lecz także w nowoczesnej strefie Samsung poznać najnowsze rozwiązania firmy, które mogą okazać się nieocenioną pomocą w codziennych obowiązkach – powiedział Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska.

Źródło: opracowano na podstawie materiałów prasowych Samsung

- REKLAMA -