Restart klubu? 5 przydatnych wskazówek

6 czerwca zbliża się wielkimi krokami. To data, na którą wszyscy czekaliśmy. Restart klubu. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy listę 5 rzeczy, które warto sprawdzić przed ponownym otwarciem klubu fitness. Bądź gotowy!

Po pierwsze kontrola dostępu

Nie chcesz przecież, by twoi klienci utknęli przed wejściem do klubu. Jeśli dysponujesz automatyczną kontrolą dostępu, uruchom serwery, przypisz testowo kartę lub odcisk palca i przejdź przez wszystkie bramki będące w klubie. To bardzo ważne, by klubowicze mogli cieszyć się dostępem do klubu.

Sprzedaż barowa

W następnym kroku uporządkuj sprzedaż barową. Uruchom drukarkę fiskalną, a następnie sprawdź stany magazynów, robiąc inwentaryzację.

Grafik zajęć

Grafik zajęć, czyli to, co interesuje twoich klubowiczów najbardziej. Możesz ustawić terminarze zajęć od daty startu klubu. Zadbaj o widoczność zajęć w Strefie klienta i ustaw limit zapisów na zajęcia.

Pamiętaj, że w zanadrzu masz też funkcjonalność ułatwiającą kontrolę nad liczbą osób przebywających w klubie i łatwą rezerwację zajęć. To szczególnie ważne rozwiązanie w czasie obostrzeń narzuconych na kluby.

Karnety i płatności

Zwłaszcza teraz, gdy na pracowników klubów zostały narzucone dodatkowe obostrzenia dotyczące m.in. wzmożonej dezynfekcji i bezpieczeństwa w klubie, warto zautomatyzować część działań. Dzięki internetowej sprzedaży karnetów i płatnościom rekurencyjnym zyskasz sporo czasu na organiczną pracę w klubie.

Kontakt z klubowiczami

Ustaw automatyczną wysyłkę powiadomień i wiadomości email. To szczególny moment, by przypominać klubowiczom o ponownym otwarciu klubów. Nie zapomnij też o potencjalnych i utraconych klientach!

Na stan twojego klubu celnie wskazują m.in. raporty dotyczące zawieszonych i zamrożonych umów dokonanych w momencie zamknięcia obiektu. Warto przyjrzeć się także liście zadłużonych klubowiczów.

Restart klubu

Masz pytania dotyczące działania systemu przy restarcie klubu? Jeśli jesteś użytkownikiem systemu eFitness, w każdej chwili możesz skorzystać z Bazy wiedzy. To miejsce, gdzie znajdziesz wiele przydatnych informacji dotyczących systemu, które pomogą ci w pracy. Jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem systemu eFitness, skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy.

Nie zapomnij także o prowadzonych przez nas webinarach – darmowych doszkoleniach online, gdzie w każdy piątek poruszamy inny temat dotyczący zarządzania klubem!

Udało Ci się odhaczyć wszystkie punkty z listy? Wspaniale! Teraz czas na wielkie otwarcie i solidny trening. Trzymamy kciuki za restart twojego klubu!

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -