CityFit wprowadza nowe usługi, ruszył właśnie sklep internetowy marki.

W asortymencie sklepu znalazły się m.in. suplementy i odżywki, akcesoria, sprzęt treningowy. W ofercie dostępne są również vouchery prezentowe, uprawniające do treningów w wybranym klubie CityFit.

Oferta przygotowana została z myślą o nadchodzących Świętach – umożliwia podarowanie bliskiej osobie praktycznego upominku, który pomoże jej zadbać o zdrowie i zrealizować noworoczne postanowienia.

– Oferta sklepu internetowego CityFit została przygotowana w oparciu o nasze doświadczenie związane z prowadzeniem sieci klubów fitness.  Asortyment jest odpowiedzią na potrzeby osób, które na co dzień ćwiczą w naszych klubach w całej Polsce oraz wszystkich tych, dla których ważne są zdrowie i aktywność  fizyczna. Ofertę sklepu planujemy systematycznie poszerzać – również w oparciu o sugestie naszych klientów. – mówi Łukasz Gądek, Chief Operating Officer sieci CityFit.

Równolegle z e-sklepem ruszył program lojalnościowy dla Klientów. Zakupy premiowane są punktami, które uprawniają do rabatów przy kolejnych zamówieniach.

CityFit posiada obecnie 13 klubów w całym kraju. W styczniu otwarty zostanie kolejny – w krakowskim  biurowcu Principio, a w lutym w warszawskiej galerii Rondo Wiatraczna.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ