Calypso w Galerii Młociny

Największa pod kątem liczby klubów sieć fitness w Polsce planuje dużą inwestycję w Galerii Młociny. Otwarcie nowego klubu Calypso Fitness zaplanowano na drugi kwartał 2018 r.

Galeria Młociny to inwestycja handlowo-biurowa o łącznej powierzchni najmu 82 000 mkw., z czego 71 tys. mkw. przeznaczono na handel, rozrywkę i gastronomię. W obiekcie zaplanowano nowoczesne kino, rozbudowaną strefę food-court, a także centrum medyczne oraz wspomniany klub fitness.

Calypso będzie mieściło się na dwóch poziomach zajmując trzecie i czwarte piętro galerii a łączna powierzchnia obejmie ponad 2000 mkw. Klub zapowiada klimatyzowaną, przestronną salę do zajęć fitness z cieszącymi się popularnością treningami takimi jak zajęcia  na trampolinach, Tabata, Cross Training, Zumba oraz zajęcia mentalne i prozdrowotne – joga, pilates i Zdrowy kręgosłup. Na terenie klubu znajdzie się również siłownia, strefa funkcjonalna, strefa wolnych ciężarów, klatka do Cross Trainingu i brama TRX oraz sala do Power Bike. W ramach odnowy biologicznej do dyspozycji klubowiczów zostaną oddane  sauny fińskie. Rodzice trenujący w Calypso Fitness będą mogli skorzystać dodatkowo z bezpłatnej opieki dla dzieci w strefie Kids Play.

Calypso Fitness jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i aktualnie liczy 41 klubów w 18 miastach, w tym 19 klubów w samej Warszawie.

„Priorytetem są dla nas lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla naszych klubowiczów. Jesteśmy blisko klienta pracującego, robiącego zakupy, wracającego do domu, spędzającego wolny czas. Wszystkie kluby Calypso Fitness znajdują się w kluczowych punktach miast, są bardzo dobrze skomunikowane, posiadają miejsca parkingowe. „

- REKLAMA -