Przestrzeń do ćwiczeń w apartamentach najwyższej klasy. Życie w duchu Wellness to podstawa

Przy ogromnej konkurencji na rynku deweloperskim na ostateczny wybór klienta wpływają szczegóły oferty. Osoby kupujące nowoczesne apartamenty zwracają uwagę nie tylko na standard i jakość wykończenia oraz otoczenie budynku. Coraz istotniejsze staje się to, że projekt wpisuje się w szeroko pojętą filozofię wellness, a więc zapewnia swoim mieszkańcom czyste powietrze, zieleń oraz możliwość kompleksowego zadbania o formę. Stąd coraz częściej w ofercie deweloperów kładzie się nacisk na doskonale wyposażoną siłownię oraz strefę fit.

Grono wymagających klientów decydujących się na zakup najdroższych apartamentów oczekuje strefy fitness wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt wysokiej jakości. Głównie dlatego pierwszym wyborem deweloperów jest firma Technogym. Niesamowity design sprzętów włoskiej marki, dbałość o najlepsze materiały i detale oraz stojąca za nimi nowoczesna technologia to tylko część powodów, dla których urządzenia Technogym obecne są w najbardziej ekskluzywnych apartamentowcach na całym świecie. Tylko w 2023 roku w Polsce oddano kilka tego typu inwestycji.

Rotunda Dynasy by Marvipol

Na granicy warszawskiego Powiśla i zabytkowego Starego Miasta powstała nietuzinkowa inwestycja Rotunda Dynasy, która została zaprojektowana tak, by cieszyć koneserów piękna i miłośników życia w harmonii z naturą. Budynek łączy w sobie unikatową architekturę z zamiłowaniem do sztuki i designu.

Rotunda Dynasy wypełniona licznymi udogodnieniami zapewni komfort życia na najwyższym poziomie. Do usług mieszkańców oddano recepcję z obsługą concierge, przestrzeń na spotkania biznesowe oraz w pełni wyposażoną, klimatyzowaną siłownię oraz sauny.

Na niewielkiej powierzchni przeznaczonej na siłownię wyczarowano miejsce umożliwiające wykonanie efektywnego treningu całego ciała. Obok bieżni Run Artis, ergometru wioślarskiego Skill Row oraz roweru Technogym Bike znalazły się również urządzenie Kinesis Personal oraz ławeczka funkcjonalna Technogym Bench.

Rotunda Dynasy by Marvipol: Rower Technogym Bike, bieżnia Technogym Artis
Rotunda Dynasy by Marvipol: Rower Technogym Bike, bieżnia Technogym Artis

Stacja treningowa Kinesis Personal daje niezliczone możliwości treningowe zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Trenując na Kinesis można wykonać ogólnorozwojowy trening funkcjonalny.

Technogym Bench to nic innego jak elegancka i uniwersalna ławka zawierająca wszystkie akcesoria potrzebne do kompletnego treningu. Korzystając z aplikacji Technogym App otrzymamy plan treningowy na wybrane partie ciała z uwzględnieniem czasu, jaki chcemy przeznaczyć na trening.

Apartamentowiec Gdańsk Oliva Koncept by Budner

Ta wyjątkowa inwestycja klasy premium znajduje się w Gdańsku wśród zielonych wzgórz Oliwy. Wyróżniają ją oryginalny design i położenie w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Niezliczone ścieżki i dukty leśne są doskonałe do uprawiania joggingu, jazdy na rowerze albo spokojnego spaceru. Oczywistym elementem zdrowego stylu życia jest dostęp do siłowni oraz saun.

Dbając o design części wspólnych, w tym strefy fitness, deweloper zdecydował się na projektowaną przez Antonio Citterio linię Cardio Personal Line. Linia Personal zrodziła się z ciągłego wydobywania autentyzmu i podnoszenia każdego przyrządu do rangi dzieła sztuki. Unikalny design powstał z połączenia doskonałych materiałów – polerowanego aluminium i hartowanego szkła z zachwycającymi lustrzanymi detalami.

Doskonałym rozwiązaniem, które pozwala wykonać kompleksowy trening nawet na niewielkiej powierzchni jest kompaktowy atlas Technogym Unica. Inteligentna konstrukcja urządzenia pozwala wykonywać ponad 50 różnych ćwiczeń wzmacniających siłę i jędrność całego ciała bez konieczności wymiany czy dokładania elementów.

Na przykładzie powyższych inwestycji doskonale widać, że nawet na niewielkiej powierzchni można stworzyć piękną i uniwersalną przestrzeń treningową. W każdym z tych przypadków nieocenioną pomocą było wieloletnie doświadczenie doradców Technogym, którzy będą wsparciem podczas wyboru odpowiednich sprzętów uwzględniając charakter siłowni i cele osób, które będą jej bywalcami. Skontaktuj się i sprawdź jak może wyglądać siłownia w Twoim domu, spa lub centrum fitness.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -