Aż 3100 m kw. przestrzeni treningowej! A w niej kilka stref treningowych i sprzęt od Technogym

Tak prezentuje się najnowszy klub fitness Fabryka Formy Korty Arena Poznań. Wielka przestrzeń z ogromnym potencjałem. W jego skład wchodzi kilka stref treningowych umożliwiających przeprowadzenie treningu funkcjonalnego, interwałowego, trójboju siłowego oraz stretchingu. Klubowicze mogą m.in. ćwiczyć na świeżym powietrzu, zagrać w tenisa, badmingtona oraz squasha. Jedną z ciekawszych propozycji jest strefa treningu SkillX, która będzie odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych podopiecznych.

Czym jest trening SkillX?

Strefa SkillX oferuje trening o wysokiej intensywności, podczas którego kolejne ćwiczenia wgrywane są z biblioteki Teambeats i wyświetlane na dużym ekranie. Dzięki takiej formie rolą trenera jest przede wszystkim motywacja oraz dbanie o zachowanie prawidłowych wzorców ruchowych podopiecznych. Dodatkową motywację stanowi wyświetlana na monitorze informacja o tętnie wszystkich uczestników treningu. Oznaczone rożnymi kolorami strefy tętna pozwalają utrzymać trening na odpowiednim poziomie intensywności.

Trening SkillX jest skonstruowany w taki sposób, by równomiernie rozwijał muskulaturę, pozwalał spalać tkankę tłuszczową i osiągać zróżnicowane cele sportowe.

 

 

Moc możliwości

Ogromne wrażenie robi strefa treningu siłowego wyposażona w najnowocześniejsze maszyny Pure Strenght, które pozwalają wyizolować konkretne grupy mięśniowe, co pomaga w skoncentrowanym treningu. Dzięki temu możliwe jest efektywne rozwijanie i kształtowanie określonych partii ciała. Ich konstrukcja została zoptymalizowana w taki sposób, by łatwo i komfortowo dostosować je do potrzeb konkretnego użytkownika.

Osoby chcące rozwijać swoją siłę mają do dyspozycji również ławki Pure Strenght i Element+, 12-sto stanowiskowe bramy Cable Stations 12 czy bramy narożnej DAP. Strefę dodatkowo wyposażono w maszyny Selection 700 i 900, które posiadają zaawansowane mechanizmy regulacyjne i możliwość monitorowania postępów treningowych, co pomaga użytkownikom śledzić i analizować swoje wyniki.

Strefa cardio

W strefie cardio znajdziemy maszyny z linii Excite 1000 z ekranami LED. Bieżnie pozwolą na wykonanie efektywnego treningu wytrzymałościowego. Dla osób mających m.in. problemy z kolanami dobrym rozwiązaniem będzie orbitrek, który w znacznie mniejszym stopniu niż bieżnia obciąża stawy. Seria “Excite 1000” to linia wysokiej jakości maszyn fitness, które oferują użytkownikom różnorodne możliwości treningu, komfort i innowacyjne funkcje.

Przestrzeń pozwalająca przeprowadzić każdy trening

– Chciałbym serdecznie podziękować grupie Benefit Systems za zaufanie. Fabryka Formy Korty Arena Poznań to kolejny efekt naszej owocnej współpracy. Nasza najnowsza realizacja to ogromna przestrzeń, w której można przeprowadzać treningi zarówno na urządzeniach Technogym, jak i z wolnymi ciężarami. Szczególnie zachwyceni jesteśmy strefą SkillX, która umożliwia rozwijanie siły, zwinności, wytrzymałości i szybkości jednocześnie. To miejsce to jedna z najciekawszych realizacji sportowych na terenie Polski – mówi Michał Ryters, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku B2B w Technogym Polska.

Przedstawiciele Fabryki Formy w Poznaniu zapowiadają, że wśród zajęć grupowych odbywać się będą m.in. treningi wzmacniające, wytrzymałościowe, Les Mills, taneczne, body&mind oraz SkillX.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Fabryka Formy Korty Arena Poznań!

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -