Hammer Tech Polska: Street Workout na Słowacji

Polski producent Hammer Tech, dostawca wyposażenia do treningu crossfit, treningu siłowego i funkcjonalnego, zdobywa coraz większą popularność nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Firma zakończyła niedawno imponującą realizację street workout (100 mkw.) na Słowacji w Bardejovie.

Inwestor, odnawiając budynek siłowni, postanowił zagospodarować również strefę outdoorową. Do tej realizacji wybrał właśnie firmę Hammer Tech.
Zewnętrzny park do ćwiczeń oparty jest na konstrukcji do street workoutu – Chicago.
– W wersji podstawowej ma 16 stanowisk do ćwiczeń.  Tu rozbudowaliśmy ją o dodatkowe, nowe akcesoria. Jest to m.in. ścianka wspinaczkowa Peg Board. Mogą korzystać z niej również najmłodsi zawodnicy. Zamontowaliśmy również zmodyfikowany drążek multi grip, którego nie ma w naszym sklepie internetowym. Właśnie to nas napędza, personalizacja i customizacja naszych produktów pod konkretne realizacje. Cieszymy się, że nasi klienci to doceniają – mówią przedstawiciele firmy.

Zobacz realizację Hammer Tech na Słowacji:

 

Park do ćwiczeń street workout Chicago

Jest to konstrukcja kompletna. Ma wieżę z kółkami olimpijskimi, stację do dipów, do ćwiczeń mięśni brzucha oraz ławkę skośną. Park do ćwiczeń Chicago to konstrukcja liniowa. Użytkownik może przechodzić po niej od początku do końca jak po torze przeszkód. Idealnie wpasowuje się w już istniejące osiedla, gdzie nie pozostało zbyt dużo wolnej przestrzeni. 16 stanowisk umożliwia również przeprowadzenie treningów grupowych.
– Realizacja w Bardejovie, to niejako powrót do korzeni naszej firmy, gdyż właśnie od tego zaczynaliśmy, od street workoutu, sukcesywnie poszerzając swoją ofertę. Daje nam to poczucie satysfakcji, że nasze konstrukcje street workout niezmiennie są doceniane – opowiadają przedstawiciele Hammer Tech Polska.

Producent Hammer Tech stale poszerza swoje portfolio, wsłuchując się w potrzeby rynku. Oferuje już nie tylko klatki typu rack, street workout i akcesoria, ale również bramy i wyciągi stosowe oraz najnowszą linię maszyn na wolny ciężar IRON RAGE.

Sprawdź ofertę na www.hammertech.com.pl Odwiedź też kanał na YouTube. 

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -