Bezpieczny powrót do treningu po COVID-19

Dzisiaj spoczywa na nas odpowiedzialność za bezpieczny powrót do aktywności nie tylko klientów klubów fitness, ale również trenerów i instruktorów. To także odpowiedzialność za odbudowanie dobrego wizerunku podmiotów branży fitness, treningu, tańca oraz ukazanie ich ogromnej roli w procesie kształtowania odporności, zdrowia fizycznego i dobrostanu psychicznego obywateli naszego kraju – tłumaczą inicjatorzy akcji “Bezpieczny powrót do aktywności fizycznej”.

Bezpieczny powrót

Polski Związek Trenerów Personalnych, Espresso Fitness Solutions, Fitness Biznes oraz Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego zainicjowali pro bono akcję informacyjną bezpiecznego powrotu do uprawiania sportu i aktywności fizycznej. Już 11 grudnia o godz. 17.00 pierwsze ze spotkań online. Członkowie interdyscyplinarnego zespołu podzielą się z uczestnikami webinaru swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami oraz przedstawią międzynarodowe wyniki badań, rozwiązania i trendy.

Oto prelegenci:

Bezpieczny powrót do treningu

dr Łukasz Małek

Kardiolog sportowy. Prowadzi Poradnię Kardiologii Sportowej w Instytucie Kardiologii w Warszawie. Konsultuje i wykonuje badania sportowców także w Sportslab w Warszawie.

 

 

dr Filip Latawiec

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Certyfikowany psycholog. Kierownik działu medycznego w Legii Warszawa.

 

 

Bezpieczny powrót do treningu

dr Łukasz Oleksy

Fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego, pracownik naukowy Centrum Fizjoterapii i Sportu Politechniki Rzeszowskiej oraz Pracownik dydaktyczno-naukowy Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Wydziału Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor około 40 publikacji w międzynarodowych czasopismach naukowych.

mgr Marcel Stasierski

Fizjoterapeuta z 13 letnim stażem. Współwłaściciel jednego z ostrowskich centrów fizjoterapii. W praktyce fizjoterapeutycznej łączy techniki ortopedycznej terapii manualnej z technikami osteopatycznymi.

 

Bezpieczny powrót do treningu

Małgorzata Piasecka-Mróz

Instruktor zajęć grupowych, trener personalny, trener przygotowania motorycznego.
Od 8 lat właściciel, menadżer i instruktor w klubie “Warsztat Formy” w Tychach.
Partner w firmie szkoleniowej Espresso fitness business solutions.

Sebastian Goszcz

Od 1997 roku zarządzający, jako menadżer i właściciel, klubami fitness w Polsce.
Założyciel firmy doradczo-szkoleniowej Espresso Fitness Business Solutions. Z jego wsparcia skorzystało ponad 160 klubów w Polsce.

 

Bezpieczny powrót do treningu

Dariusz Nowicki

Z wykształcenia psycholog kliniczny i sportowy oraz trener II klasy taekwondo. Jako specjalista psychologii sportu i treningu mentalnego jest konsultantem zawodników kadry olimpijskiej w wielu dyscyplinach sportu, medalistów mistrzostw Europy, świata i Igrzysk Olimpijskich. Autor podręczników z zakresu psychologii oraz taekwondo wydawanych w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Bezpieczny powrót do treningu

Bartosz Groffik

Prezes Polskiego Związku Trenerów Personalnych. Członek zespołu ds. kwalifikacji trenera personalnego. Członek Rady Sportu ESSA Sport, partner UNI Europa, EASE oraz EuropeActive. Wykładowca AWF we Wrocławiu. Trener przygotowania motorycznego.

 

-Poza powyższymi działaniami, będącymi reakcją na obecną bardzo trudną sytuację, dostrzegamy korzystne perspektywy dla rozwoju branży rekreacji ruchowej i branży sportowej w nadchodzących latach. Naszym celem jest wspomóc trenerów, instruktorów, menedżerów i właścicieli obiektów w jak najszybszym powrocie do dobrej sytuacji ekonomicznej. Wierzymy, że odzyskanie rentowności biznesowej podmiotów oraz pracowników naszej branży, dzięki odzyskaniu nieaktywnych klientów oraz pozyskaniu nowych grup odbiorców naszych usług, pozwoli na dalszy, zakłócony obecnie z powodu pandemii, rozwój tego sektora. W konsekwencji, zapewni wzrost świadomości oraz dobrych prozdrowotnych zachowań i nawyków obywateli, czyli zdrowsze i sprawniejsze społeczeństwo – czytamy w oświadczeniu pomysłodawców akcji.

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu.

Jeśli chcesz zobaczyć nagrania z pierwszego webinaru,
zarejestruj się, a otrzymasz link do wystąpień ekspertów
LINK

 

Czytaj też Klient po COVID-19

 

- REKLAMA -