Benefit Systems w gronie Najlepszych Pracodawców 2017

W prestiżowym badaniu AON Hewitt Benefit Systems został uznany za jednego z Najlepszych Pracodawców 2017 w kategorii Przedsiębiorstwa duże – zatrudniające od 250 do 1000 pracowników.

AON Best Employers (w Polsce – AON Najlepsi Pracodawcy) to program prowadzony na całym świecie. W oparciu o badania i opinie pracowników na temat danej organizacji, wyłania te, które cieszą się największym uznaniem.

Metodologia AON opiera się na trzech obszarach – reputacji, dumie i wiarygodności. W ramach tego programu Benefit Systems bada zadowolenie swoich pracowników już od kilku lat. Za sprawą wdrażania nowych programów motywacyjnych, propracowniczych, a także praktyk z zakresu CSR – od 2015 roku wyniki Spółki sukcesywnie rosną. W tej edycji badania rekordowe 79% badanych wyraziło wysokie zadowolenie z pracy w Benefit Systems.

W tegorocznej edycji badania AON pracownicy Benefit Systems pozytywnie ocenili funkcjonowanie filozofii work-life balance, elastyczny czas pracy i pakiet benefitów. Najlepiej ocenione zostały działania odpowiedzialne społecznie.

Benefit Systems proponuje pracownikom  wiele świadczeń pozapłacowych, takich jak: opieka zdrowotna, ubezpieczenie, dofinansowanie do studiów podyplomowych, bezpłatne kursy językowe oraz szkolenia zawodowe, udzielanie pożyczek oraz szereg zajęć i wyjazdów integracyjnych. Spółka ulepszyła wewnętrzne funkcjonowania organizacji – wprowadziła program stażowy dla pracowników w innych działach (także dla dyrektorów) i elastyczny czas pracy, wzmocniła możliwość awansu poziomego, uruchomiła nową platformę komunikacyjną – intranet emplo i co najważniejsze –  wdrożyła Indywidualne Plany Rozwoju dla pracowników.

Stawiamy na  dobre relacje i podejście win-win wobec każdego Partnera, Klienta, Użytkownika oraz Pracownika Benefit Systems. Dążymy do tego, by było to częścią naszego, firmowego DNA. To podstawa naszego biznesu i główna zasada budowania współpracy na zewnątrz i wewnątrz firmy – odbierając nagrodę powiedziała Izabella Walczewska-Schneyder, CFO i Członek Zarządu Benefit Systems. – Równie ważne jak wynik finansowy jest dla nas bycie fair i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym oraz wsparcie tych, którzy potrzebują pomocy – dodaje.

Źródło: Benefit Systems

- REKLAMA -