CityFit Blue w Siedlcach

CityFit zapowiada otwarcie swojego trzeciego klubu w formacie CityFit Blue. Po debiucie w Puławach i sukcesie w bydgoskim Fordonie, CityFit rozszerza swoją obecność o kolejne miasto. Klub zostanie otwarty 28 czerwca w Galerii Siedlce. Na powierzchni tysiąca metrów kwadratowych będzie oferował klientom trening w siedmiu strefach.

CityFit Blue to format przygotowany pod franczyzę, dostosowany do potrzeb mieszkańców mniejszych miejscowości – poniżej 150 tysięcy mieszkańców. Wyróżnia się minimalistycznym designem i przemyślanym układem przestrzeni gwarantującym komfort użytkownikom o różnych potrzebach treningowych. Kluby w tym formacie mają za zadanie dostarczyć klientom kompletnego doświadczenia treningowego, zachowując przy tym przystępne ceny i wysoką jakość usług.

Kluby CityFit Blue mają nieco mniejszą powierzchnię całkowitą niż klasyczny model CityFit i nie są całodobowe. Dostęp odbywa się poprzez recepcję w wyznaczonych godzinach: od poniedziałku do piątku w godz. 6-23, a w weekendy 8-20. Kluby działają codziennie, również w święta, co jest szczególnym wyróżnikiem marki CityFit na rynku. Sieć akceptuje karty sportowe MultiSport, Medicover Sport, FitProfit, PZU Sport w godzinach pracy recepcji. Format Blue dodatkowo rozszerzony został o płatności gotówkowe oraz urządzenie Smart Hydration, w którym można skomponować dostosowany do swoich preferencji napój izotoniczny.

– Jesteśmy niezwykle zadowoleni z sukcesu naszych dwóch pierwszych klubów pilotażowych CityFit Blue. Z niecierpliwością oczekujemy otwarcia klubu w Siedlcach. Nasze doświadczenie pokazuje, że format CityFit Blue cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, a nasza strategia ekspansji w tym segmencie rynku przynosi wymierne efekty. W dalszym ciągu stawiamy na technologię oraz ekologiczne rozwiązania dostosowując ofertę do potrzeb lokalnego rynku. Każdy z klubów ma rozkład funkcjonalny zaprojektowany indywidualnie pod daną lokalizację

– mówi członek zarządu CityFit, Łukasz Gądek.

Klub w Siedlcach będzie wyposażony w nowoczesny sprzęt fitness, funkcjonalnie rozmieszczony w siedmiu strefach na tysiącu metrów kwadratowych. Oferta obejmować będzie m. in. nielimitowany dostęp do klubu, zajęcia grupowe, bezpłatną wodę filtrowaną na trening, możliwość dokonywania regularnych pomiarów składu ciała na wyspecjalizowanym przyrządach oraz korzystania z dopasowanych planów treningowych czy dietetycznych.

Klienci będą mieli również dostęp do wykwalifikowanej kadry trenerów, którzy pomogą w osiągnięciu indywidualnych celów oraz do wspomnianego wyżej systemu Smart Hydration, a członkostwo będą mogli obsługiwać w wygodnej aplikacji. Dzięki lokalizacji klubu w Galerii Siedlce, klienci skorzystają także z darmowego parkingu i możliwości zrobienia zakupów w znajdujących się tam sklepach. Klienci pozostałych klubów doceniają koncept CityFit Blue za całokształt doświadczenia treningowego, czystość oraz atmosferę.

Otwarcie klubu CityFit Blue w Siedlcach to kolejny krok w rozwoju sieci klubów fitness CityFit w Polsce. Marka planuje dalszą ekspansję i otwarcie kolejnych klubów w najbliższej przyszłości zarówno w koncepcie Blue, jak i całodobowym.

Klub CityFit Blue Siedlce będzie można bezpłatnie odwiedzić w ramach dni otwartych od 21 czerwca.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -