Just GYM razy osiem

Rok 2019 jest dla Just GYM bardzo intensywny i pracowity. 17 maja został otwarty kolejny obiekt sieci – w Poznaniu.

Klub mieści się w Centrum Handlowym M1 na poznańskim Franowie, na ulicy Szwajcarskiej 14. Just GYM zajął tam powierzchnię blisko 2000 mkw. i jest pierwszym klubem otwartym w Wielkopolsce, a ósmą placówką w kraju należącą do sieci. Obecnie sieć  posiada kluby fitness w Płocku, Radomiu, Zabrzu, Olsztynie, Elblągu, Krakowie i Lublinie.

Klub został zaprojektowany z myślą o uczestnikach zajęć grupowych takich, jak Just TBC, Just JUMP, Just TABATA, Just STRETCH czy Just FITBALL, jak i klubowiczów zainteresowanych strefą funkcjonalną, czy strefą Just HIIT (od ang. High Intensity Interval Training). Klient może w klubie fitness w Poznaniu skorzystać z ponad 200 maszyn cardio, stosowych i siłowych, jak i z olbrzymiej strefy treningu funkcjonalnego, gdzie znajduje się specjalny parkur. To wszystko jest dostępne przy pełnej automatycznej dostępności klubu 24-godzinnej przez 365 dni w roku.

-To pierwszy obiekt w Wielkopolsce wyposażony w sprzęt marki Technogym wraz z najnowszą bieżnią SKILLRUN, umożliwiającą zaawansowany trening interwałowy. Bieżnie SKILLRUN są napędzane siłą własnych mięśni oraz wymuszają naturalny ruch przy trzeningu biegowym – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM Sp. z o.o. – Mimo konkurencji na rynku lokalnym pojawiliśmy się w Poznaniu, ponieważ widzimy nadal ogromny potencjał i niewykorzystane szanse w zakresie oferty klubów fitness. Nasza oferta jest unikalna w skali całego miasta i jesteśmy przekonani, że szybko zapewni nam stałych miłośników aktywności fizycznej – dodaje Paweł Ciszek.

Sieć Just GYM przygotowuje kolejne kluby do otwarcia w III i IV kwartale 2019 roku.

Źródło: materiały prasowe Just GYM

- REKLAMA -