ATEPAA® na FIBO 2019

0
92 wyświetleń

FIBO 2019 już za nami, nie mniej jednak nadal jesteśmy pod wrażeniem, jak zaprezentowała się na targach w Kolonii polska firma ATEPAA®. Niebanalna i ciekawa aranżacja idealnie podkreśliła nowoczesny design mebli tworzonych dla klubów fitness. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Prawie 100 mkw. powierzchni wystawienniczej oraz designerska zabudowa – tak pokazała się na tegorocznym FIBO polska firma ATEPAA® – projektant i producent specjalistycznych mebli do klubów fitness.

Firma podczas 4 dni targów pokazała wiele nowości, m.in. nowe modele ławek szatniowych, czy nową linię szafek ze szklanymi frontami.  Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się kompleksowe rozwiązania mebli o charakterze industrialnym oraz butikowym.
Targi były ponadto idealną okazją na spotkanie się z przedstawicielami firmy, którzy na co dzień pracują dla największych sieci fitness w Europie.
ATEPAA® pokazała na targach także ofertę usług projektowych dla nowych i remontowanych obiektów. Z niecierpliwością czekamy co tak dynamicznie rozwijająca firma pokaże nam w przyszłym roku.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ