Zwiększ zaangażowanie klubowiczów

Kluczowym zadaniem każdej siłowni jest zaangażowanie klubowiczów do dalszej pracy. Jednym ze sposobów na zwiększenie atrakcyjności klubu i wsparcia podopiecznych w realizacji celów treningowych jest cyfryzacja sprzętu. Jak system inteligentnych czujników SOLO Workout może wpłynąć na wzrost zainteresowania klubem?

Cyfryzacja sprzętu treningowego

System inteligentnych czujników SOLO Workout pozwala na pobieranie danych treningowych w czasie rzeczywistym. Czujniki zamontowane na maszynie rejestrują dane takie, jak: powtórzenia, serie, obciążenie, czas, dynamika, zakres unoszenia stosu oraz odległość w przypadku urządzeń cardio. Cyfryzacja sprzętu z wykorzystaniem systemu czujników SOLO Workout nie wymaga wymiany sprzętu. Czujniki współpracują z dowolną maszyną stosową, cardio oraz cable – także z tą znajdującą się w twoim klubie.

Korzyści dla podopiecznych

Wykorzystanie systemu SOLO Workout to przede wszystkim korzyści dla użytkowników siłowni oraz ich trenerów. Po pobraniu aplikacji mobilnej dostępnej na smartfony z systemami Android oraz iOS, klubowicz otrzymuje dostęp do bogatej liczby funkcjonalności. Do dyspozycji użytkowników oddano planer treningowy, zawierający ponad dwieście zróżnicowanych ćwiczeń oraz sto filmów instruktażowych. Wbudowany kalendarz treningowy umożliwia planowanie treningu w czasie, w tym planowanie według ustalonych dni tygodnia lub interwałów treningowych.

Klubowicz może rozpocząć zaplanowane ćwiczenie lub trening freestyle poprzez wybranie odpowiedniej opcji treningowej oraz przyłożenie smartfona do modułu logowania SOLO. Wszystkie dane treningowe są automatycznie przesyłane do aplikacji mobilnej użytkownika. Po zakończonym treningu dane są zapisywane w historii, co pozwala na śledzenie postępu oraz statystyk treningowych przez klubowicza.

Wsparcie trenerskie

Do dyspozycji trenerów personalnych przygotowano aplikację trenerską umożliwiającą kontakt z podopiecznymi oraz obserwowanie ich zmagań, planowanie sesji treningowych oraz tworzenie spersonalizowanego planu żywieniowego. Precyzyjne dane treningowe zarejestrowane z wykorzystaniem czujników SOLO pozwalają na przeprowadzenie treningu półnadzorowanego.

Modernizacja bez wymiany maszyn

System SOLO Workout pozwala na digitalizację klubu bez wymiany maszyn. Cyfryzacja siłowni to sposób na zwiększenie atrakcyjności klubu oraz zwiększenie zaangażowania klubowiczów.

Producent – www.soloworkout.com, dystrybutor – https://top-gym.pl/cyfryzacja-klubu/

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -