Żabka dla rowerzystów

Żabka postawi ponad 100 samoobsługowych stacji naprawy rowerów w pobliżu swoich sklepów w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Częstochowie i Trójmieście. Stacje wyposażone będą w stojak rowerowy, niezbędne narzędzia, a także pompkę ręczną, umożliwiające naprawę nagłych usterek rowerowych.

Miłośnicy rowerów będą mogli sami wybrać dokładne lokalizacje najbliższych stacji poprzez głosowanie online na stronie www.krecinaszielonytransport.pl. Dodatkowo, dla uczestników głosowania Żabka przygotowała konkurs, w którym do wygrania są m.in. trzy rowery miejskie i butelki z filtrem Dafi. Głosowanie trwa do 6 sierpnia br. Głosujący na wybraną przez siebie Żabkę będą mieć możliwość wygrania jednej z nagród – roweru miejskiego lub butelki z filtrem Dafi. Stacje zostały wyprodukowane przez firmę IBOMBO. Skanując kod QR, który znajduje się na froncie stacji, rowerzyści otrzymają dostęp do publikacji internetowych zawierających instrukcje dotyczące napraw podstawowych uszkodzeń.
Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 5700 placówek prowadzonych przez blisko 4000 franczyzobiorców pod marką Żabka.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -