Wilfredo Leon w barwach 4F

Jeden z najlepszych siatkarzy świata, reprezentant Polski i zawodnik Sir Safety Perugia – Wilfredo Leon został kolejnym Ambasadorem 4F.

Siatkarz o ogromnym talencie i jedno z najgłośniejszych sportowych nazwisk ostatnich lat – Wilfredo Leon podbił serca Polaków na długo przed dołączeniem do naszej reprezentacji. Właśnie podjął współpracę z marką 4F.

W nadchodzących tygodniach wystartuje kampania z udziałem Wilfredo Leona pod hasłem „That’s my way. What’s yours?” zachęcająca do trenowania w zgodzie z samym sobą. Jest to rozwinięcie długoterminowego hasła 4F Your Way. Kampania inspirowana historią siatkarza zachęcać będzie do trenowania na własnych zasadach, we własnym stylu.

4F od lat tworzy odzież dla zawodowych sportowców – nasze produkty wspierają zawodników nie tylko podczas wydarzeń sportowych, ale przede wszystkim w codziennych treningach. Markę 4F i WIlfredo Leona łączy pasja do sportu i ciągła chęć doskonalenia swoich umiejętności. Wierzę, że nasza kolekcja pozwoli trenować na najwyższym poziomie wszystkim miłośnikom aktywności fizycznej, a tych niezdecydowanych przekona do rozpoczęcia przygody ze sportem – mówi Igor Klaja, Prezes Zarządu OTCF S.A.

Gdy w wieku 11 lat wyjechałem na pierwszy międzynarodowy turniej z młodzieżową reprezentacją Kuby, poczułem że chcę grać w siatkówkę na poważnie. Od tego czasu rozwijam swoją pasję i nie mam zamiaru przestać. Trenuję od lat i doskonale wiem, jak ważny jest odpowiedni strój sportowy. Mam nadzieję, że moja historia zainspiruje wielu ludzi do ćwiczeń i razem z 4F stworzymy coś niesamowitego! – dodaje Wilfredo Leon, Ambasador marki 4F.

Siatkarz podpisał kontrakt ambasadorski z marką 4F, w ramach którego będzie trenować w strojach 4F, a w kolejnych etapach stworzy kolekcję sygnowaną.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ