Pierwszy sklep firmowy Under Armour w Krakowie

W niecałe 2 miesiące po otwarciu sklepu firmowego w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia, już 20 grudnia br., amerykańska marka sportowa Under Armour otworzy drugi sklep w Polsce. Tym razem pora na Kraków.

W ofercie krakowskiego Under Armour Brand House w City Center Bonarka, o powierzchni ok. 160 mkw., znajdą się zaawansowane technologicznie linie odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych do treningu oraz biegania w różnych warunkach pogodowych. Obsługę krakowskiego Under Armour Brand House będzie tworzył zespół wyszkolonych ekspertów. Doradzać będzie w wyborze produktów, które pozwolą każdemu trenować, wyglądać i czuć się jak najlepiej. Nowy sklep spełnia wszystkie globalne standardy Under Armour i zapewnia klientom i klientkom marki w Polsce sprzęt sportowy najwyższej klasy – czytamy w informacji prasowej.

W weekend otwarcia 20-22.12 przygotowano promocję dla klientów sklepu: 20% zniżkę na wszystkie produkty. Dodatkowo do każdego zakupu odzieży lub obuwia klienci otrzymają specjalny prezent – plecak Gym Sackpack za 1 zł. Szczegóły promocji dostępne w sklepie.

Brand House marki (I piętro City Center Bonarka) będzie otwarty od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00 – 21:00 oraz w piątki i soboty w godz. 10:00 – 22:00.

Więcej informacji o marce Under Armour znajduje się na stronie internetowej underarmour.eu.

O marce
Under Armour to notowany na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych producent obuwia, odzieży i sprzętu sportowego, który zrewolucjonizował sposób ubierania się sportowców na całym świecie. W myśl misji marki – „Under Armour makes you better” – innowacyjne produkty zaprojektowane są tak, by poprawiać wyniki sportowców na każdym poziomie zaawansowania. Platforma Under Armour Connected Fitness™ wspiera największą na świecie społeczność miłośników zdrowia i fitnessu poprzez pakiet aplikacji mobilnych, Endomondo, MapMyFitness, MyFitnessPal i UA Record. Główna siedziba Under Armour mieści się w Baltimore w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -