Rehabilitacja i opieka medyczna na targach

Warsaw Reha & Care Fair – międzynarodowe targi rehabilitacji i opieki medycznej – to nowe wydarzenie Ptak Warsaw Expo. Impreza poświęcona branży rehabilitacji i opieki medycznej. W dniach 28 – 30 maja 2020 wystawcy z Polski i zagranicy będą promować produkty i usługi rehabilitacyjne czy terapeutyczne.

Oprócz części targowej na odwiedzających z branży czekają konferencje, wykłady i debaty poświęcone trendom czy regulacjom. Organizatorzy tworzą miejsce do wymiany wiedzy, poglądów i doświadczeń liderów i specjalistów z branży. Wydarzenie zostało objęte patronatem merytorycznym Krajowej Izby Fizjoterapeutów, którego przedstawiciele wystąpią podczas targów. Honorowego patronatu udzieliły Ogólnopolska Izba Gospodarcza Wyrobów Medycznych, a także Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji. Ważnym elementem targów jest wsparcie odwiedzających je fizjoterapeutów w rozwoju kompetencji naukowych oraz prowadzenia biznesu.

Kongres Reha & Care

Na odwiedzających czeka Kongres Reha & Care z imponującym programem merytorycznym, m.in. sympozjum naukowe Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, konferencja Narodowego Instytutu Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji, a Piotr Pisakowski z fizjologika.pl, podzieli się swoim doświadczeniem na temat nowoczesnych kanałów pozyskiwania pacjentów oraz budowy wizerunku. Na wydarzenie zapisało się już m. in. 2 000 fizjoterapeutów. Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny. Rejestracja na stronie internetowej Warsaw Reha & Care Fair: htps://warsawrehacare.com/ Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -