Gerflor – nowe kolekcje podłóg, nowe możliwości

Strefa wejścia, recepcja, fit bar to wizytówki klubu, tworzą jego indywidualny charakter i atmosferę. Strefa cardio wymaga podłóg łączących wytrzymałość i estetykę. Do szatni szukamy podłóg łatwych w utrzymaniu i odpornych na wilgoć. Wychodząc na przeciw tym potrzebom i najnowszym trendom, Gerflor wprowadził nową kolekcję podłóg Creation 70.

To winylowe panele i płytki dostępne w 90 wzorach, o realistycznym wyglądzie drewna i minerałów. Świetnie nadają się do kreowania ciepłych, przyjaznych wnętrz przez zastosowanie wzorów drewna czy industrialnych powierzchni, z wykorzystaniem płytek imitujących beton lub blachę. Odporne na intensywne użytkowanie, mogą być stosowane w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu jak recepcja, fit bar, ciągi komunikacyjne, a także pod maszyny cardio, rowery itp.

Odporne na działanie wody, nie odkształcają się pod wpływem wilgoci, łatwe w pielęgnacji, sprawdzą się także w szatniach, gabinetach, przez lata zachowując estetyczny wygląd. Produkowane we Francji, posiadają pełną dokumentację techniczną wymaganą w UE, w tym certyfikat REACH.

https://www.gerflor.pl/profesjonalne-produkty/podloga/creation-70

Inne nasze rozwiązania marki Gerflor
https://it2v7.interactiv-doc.fr/html/Gerflor-leaflet-fitness-sport_pdf_348

- REKLAMA -