Unikalna usługa najmu na rynku fitness. Pięć pytań do CEO Fit Credit

Pięć pytań do Zygmunta Trybki, CEO Fit Credit, spółki oferującej najem długoterminowy sprzętu do ćwiczeń. To unikalna usługa na rynku fitess.

Zacznijmy od gratulacji, coraz więcej klubów fitness oraz OSIR-ów skorzystało z Waszej oferty.

Cieszymy się, że najem długoterminowy zdobywa coraz większą popularność. Co raz więcej podmiotów interesuje się oferowaną przez nas usługą. Nasi klienci to kluby fitness, ośrodki sportu i rekreacji, siłownie, studia treningu personalnego, ośrodki, które świadczą usługi medyczne, czy też sanatoryjne, pensjonaty, hotele, developerzy, etc.

Zwłaszcza grudzień ubiegłego roku był szczególny pod względem zawieranych umów. Wiele decyzji biznesowych związanych z inwestycjami w sprzęt fitness, zostało sfinalizowanych w grudniu, tak, aby w nowym roku proponować swoim Klientom już poszerzoną ofertę sprzętową. Nam szczególnie miło było nawiązać współpracę ze spółką RMG GYM z Grupy Spółek Runmageddon.

Wyjaśnijmy może jedną rzecz: czy oferowana przez Was usługa najmu obejmuje jedynie sprzęt regenerowany marek Life Fitness i Hammer Strength?

Sprzęt regenerowany cieszy się największą popularnością, a to z tej przyczyny , że jest co najmniej 50% tańszy od sprzętu nowego. Urządzenia marki Life Fitness i Hammer Strength to najwyższa półka pod względem jakości. Pamiętajmy, że proces regeneracji podlega surowym standardom, urządzenia wyposażane są w oryginalne części, a na nie udzielana jest gwarancja na cały okres trwania umowy. Jeśli chodzi o inne marki to realizujemy leasing sprzętu również takich marek jak DHZ, Spirit Fitness czy Hammer Tech ( www.hammertech.com.pl )

Z opinii klientów, które można znaleźć o Was w sieci wynika, że cenią sobie m.in. fakt, że raty są stałe oraz że najem długoterminowy pozwala im zachować płynność finansową.

Klient, decydując się na najem długoterminowy, nie musi angażować środków w takiej wysokości, jak w przypadku zakupu. Wystarczą nadwyżki finansowe z bieżącej działalności na pierwszą wpłatę i ratę w kolejnych miesiącach. Dzięki ścisłej współpracy z dostawcami urządzeń wielokrotnie, na wpłatę własną przyjmujemy sprzęt, którego klient chce się pozbyć lub jest mu zbędny. Odkupujemy go w cenie ustalonej z Klientem.

Jakie są zatem korzyści z najmu długoterminowego w ofercie Fit Credit?

Najprościej będzie wymienić je w punktach. Gwarancja na urządzenia w całym okresie umowy –nawet do 5 lat, darmowe przeglądy maszyn na każdy rok użytkowania, stała rata w całym okresie trwania umowy – gwarancja stałego oprocentowania, odkup zbędnego sprzętu – na poczet wpłaty własnej, gwarancja naprawy maszyny w 48/72 h od momentu zgłoszenia (w dni robocze), maszyna zastępcza w przypadku braku możliwości naprawy urządzenia, indywidualne podejście do oceny zdolności kredytowej Klubu.

Jakie są plany rozwoju Waszej firmy?

Przede wszystkim zależy nam na propagowaniu świadomości usługi najmu długoterminowego, korzyści, jakie daje naszym klientom. W dużym uproszczeniu mówiąc, zależy nam na tym, aby nasz klient zajął się spokojnie swoim biznesem, a my zajmiemy się całą resztą. I to dosłownie.

W kooperacji z naszym głównym dostawcą, firmą TOP-GYM zaaranżujemy powierzchnię pod przyszły klub, dobierzemy sprzęt w zależności od budżetu, przedstawimy ofert finansowania, dostarczymy sprzęt, zajmiemy się jego montażem i obsługą w całym okresie trwania umowy.

Aktualnie usługa najmu, którą proponujemy, jest unikalna na rynku fitness. W dłuższym okresie naszym celem oczywiście jest budowanie wartości spółki.

Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiała Magdalena Nelke

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -