Ultra Premium z widokiem

– Kierunek, który wyznaczyliśmy tworząc ten jedyny w swoim rodzaju projekt klubu w budynku The Tides, to sukces i wyjątkowość poprzez wprowadzane rozmaite detale, wyznaczanie lifestyle’owych trendów oraz bycie niedoścignionym liderem innowacyjności w branży fitness – mówi CEO Exuma Gym.

– Najwyższa jakość serwisu w odniesieniu do kompleksowej usługi i wzorowej relacji z naszymi gośćmi, a ponadto topowy design wnętrz i jedyna w swoim rodzaju lokalizacja klubu fitness to solidna i kompleksowa baza dla inwestycji segmentu ultra premium. Zdaniem inwestora klubu, położony nad samą Wisłą budynek The Tides przy ulicy Wioślarskiej 8, to lokalizacja, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oprócz aktywności fizycznej, Exuma Gym zaoferuje swoim gościom malowniczy widok na rzekę oraz Stadion Narodowy z klubu i z tarasu z bezpośrednim dostępem do Bulwarów Wiślanych. Położony na dwóch piętrach jedynego w swoim rodzaju budynku klub inspirowany jest topowymi realizacjami rodem z Nowego Jorku, L.A., Miami czy Londynu. Powierzchnia klubu wynosi ponad 1500 mkw., a dla klientów przygotowano naziemne i podziemne miejsca parkingowe. Jak zapowiada CEO klubu, Exuma Gym to: bogata oferta zajęć grupowych ze znakomitymi instruktorami, cykliczne eventy z udziałem  sportowców oraz gwiazd, konsultacje z dietetykiem oraz fizjoterapeutą, certyfikowana i doświadczona kadra trenerów personalnych, świeże soki, zdrowe przekąski i dietetyczne produkty dostępne w fit-barze, strefa wellness (zabiegi zdrowotne, masaże, sauna), serwis ręczników, wysokiej jakości produkty do pielęgnacji ciała, a także sprzęt fitness najwyżej jakości.

– W urządzenia zaopatruje nas Life Fitness oraz Hammer Strength.  Sprzęt w całości produkowany jest na nasze specjalne zamówienie w Stanach Zjednoczonych. Gama kolorów została indywidualnie stworzona dla naszego ekskluzywnego konceptu – opowiada CEO Exuma Gym.

Oficjalne otwarcie odbędzie się we wrześniu br.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ