Let’s Move! Porusz swoich klubowiczów!

Nie od dziś wiadomo, że współzawodnictwo stanowi potężny motywator, a chęć niesienia pomocy innym sprawia, że czujemy się naprawdę dobrze. Zaangażuj społeczność w swoim klubie i zorganizuj wydarzenia, które dadzą klubowiczom impuls do działania.

Let’s Move for a Better World to największa kampania branży fitness poświęcona podnoszeniu świadomości na temat znaczenia ruchu. W każdej z dwóch ostatnich edycji do akcji dołączyło ponad 200 000 uczestników z 50 krajów. Kampania jest sposobem na to, by poruszyć do działania podopiecznych i przyciągnąć nowych klubowiczów.

Jak pokazują badania aż 71% osób chce pomagać.* Gdy dodamy do tego przyjemność płynącą ze współzawodnictwa, zyskamy przepis na angażującą akcję społeczną i marketingową. Takie właśnie jest wyzwanie Let’s Move for a Better World przygotowane przez Technogym! Wykorzystaj największą akcję w świecie fitness i wypromuj swój klub.

Wejdź na stronę www.technogym.pl, a następnie zarejestruj swój klub, by czerpać korzyści z uczestnictwa w wyzwaniu. W minionych edycjach kluby uczestniczące w akcji odnotowały:

  • wzrost liczby wizyt klubowiczów o 26%
  • 5% wyższą retencję
  • wzrost liczby nowych klubowiczów o 15%

Każdy z tych podpunktów w sposób bezpośredni przełoży się na wzrost zysków Twojego klubu: większe obroty na barze, sprzedaż dodatkowych treningów personalnych i wpływy ze sprzedaży karnetów. Co więcej aż 79% managerów zauważyło wzrost zaangażowania wśród podopiecznych, które budujemy nie tylko dzięki rywalizacji, ale również szeregowi wydarzeń towarzyszących.

Przystępując do wyzwania Let’s Move for a Better World otrzymasz pakiet materiałów marketingowych do wykorzystania w klubie, 50 koszulek dla swoich klubowiczów oraz propozycję wydarzeń, które możesz zorganizować w swojej placówce. Yellow Day, Family Day czy Team Builing Day to tylko przykłady wydarzeń, które pomogą ci zintegrować klubowiczów, jak również zaprosić do klubu nowe osoby.

Zapisy do akcji wkrótce się kończą. Nie czekaj i już dziś dołącz do akcji i Let’s Move for a Better World!

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -