Zajęcia na bungee to najnowszy trend w treningu, który pojawił się w Azji i przywędrował już do Europy. Niedługo podbije cały świat.

Zajęcia robią na uczestnikach ogromne wrażenie. Ćwiczenia sprawiają radość angażując przy tym wszystkie partie mięśniowe. Trening z bungee to także mnóstwo spalonych kalorii.

Bungee4fitness to polski projekt, w którym wykorzystano wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu, jak zapewnia producent i dystrybutor, powstał produkt spełniający najwyższe wymagania.

– Mając na celu stworzenie najlepszego na rynku sprzętu do zajęć z bungee podjęliśmy współpracę z ekspertami oraz wykonaliśmy szereg testów, dzięki którym wprowadziliśmy wiele zmian ulepszając nasz produkt – opowiadają Kamil Staroń i Robert Garncarek z firmy Bungee4Fitness.

– W czasie naszych prac szczególną uwagę zwróciliśmy na dwie najistotniejsze sprawy:
komfort ćwiczącego (w tym celu, współpracując ze specjalistami stworzyliśmy uprząż, która w odróżnieniu od konkurencji nie powoduje bólu, otarć ani nie wymaga zakładania dodatkowych spodenek) oraz linę bungee (tak naprawdę drugi najważniejszy element zestawu, który poprzez zastosowanie najwyższej jakości materiału stworzył produkt o niezwykłej sprężystości, dający maksimum frajdy podczas ćwiczeń będąc zarazem bardzo bezpiecznym).

Bungee4Fitness będzie można zobaczyć już niebawem w pierwszych klubach referencyjnych: GymPlaza i Biosfera z Łodzi, Jump Fitness z Elbląga czy Jump for Joy z Carlow. Do końca roku będziemy we wszystkich dużych miastach w Polsce – dodają panowie.

Szczegóły na stronie www.bungee4fitness.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/Bungee4fitness/

Tekst sponsorowany

- REKLAMA -