EMS2020 w Krakowie

Trzy studia na niełatwym, bo nasyconym już studiami treningu EMS rynku krakowskim, to ambitne przedsięwzięcie. O pomyśle na biznes z treningiem EMS w roli głównej rozmawiamy z właścicielami EMS2020.

EMS2020 w Krakowie

Skąd pomysł na taki właśnie biznes w czasie pandemii? Odważnie ruszyliście z trzema lokalizacjami. Czy to pomaga w rozkręcaniu biznesu?

– Pomysł wziął się z silnej potrzeby stworzenia dobrego formatu z EMS w roli głównej. Poza tym wciąż istnieje na naszym rynku luka. Chcieliśmy ją zapełnić. EMS2020 łączy efektywną formę aktywności, czyli krótki trening 20 minutowy, z kameralną, intymną wręcz atmosferą.
Wiele osób chce trenować, ale nie ma takiej możliwości albo tradycyjny trening ich po prostu znudził. Wychodzimy więc naprzeciw tym oczekiwaniom, proponując nowoczesne rozwiązania.

Proszę opowiedzieć o swoich studiach: jaką mają powierzchnię? Ilu trenerów zatrudniają?

– Są to średniej wielkości placówki, między 50 a 70 metrów kwadratowych. Od lutego będzie u nas pracować 3 trenerów.

Z pewnością wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Jaka jest grupa klientów EMS2020? Kto korzysta z usług studiów?

– Lokalizacje są wybrane pod kątem naszych klientów właśnie. Nasi klienci to najczęściej osoby związane ze sportem, a także osoby powyżej 30 roku życia. Trafiamy z naszą ofertą także w młodszych ludzi.

Czy studia to tylko trening EMS czy także inne usługi?

– Oprócz treningu EMS, wprowadzamy różnego rodzaju innowacje sprzętowe. Chcemy urozmaicić wizyty w naszych studiach. Niedawno wprowadziliśmy np. masażery  oraz specjalne rękawy dla sportowców. W przyszłości oferta znacznie się poszerzy. Skupiamy się na tym, by trening był efektywny i bezpieczny.

Czy oferują państwo tylko trening w studiach czy także u klienta lub w outdoorze?

– Aktualnie nasza oferta skupia się na działaniach bezpośrednio w studiach. Przewidujemy także współpracę online, jeżeli taka będzie potrzeba klienta.

Dlaczego w przypadku sprzętu do treningu EMS wybór padł na Justfit EMS?

– Justfit EMS to przede wszystkim świetny sprzęt, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Stąd decyzja o kontynuacji współpracy z tą firmą. Stawiamy na partnerstwo i zasadę win-win. Sprzęt jest ważny, ale obsługa również musi spełniać oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni przede wszystkim z ciągłego kontaktu z dystrybutorem oraz jakości.

Dziękujemy za rozmowę.

Czytaj też Biznesowa przyszłość z Justfit EMS

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -

1 KOMENTARZ