Trening cardio z HMS

HMS to marka posiadająca w swojej ofercie wszechstronny sprzęt do treningu, również do treningu aerobowego. Dziesiątki rowerków i orbitreków, rowerki poziome, wioślarze oraz oczywiście bieżnie.

W tym sprzęty sygnowane marka HMS PREMIUM, każdy zaprojektowany tak, aby ćwiczenia były wyjątkowo komfortowe. W tym roku do sprzedaży trafiła bieżnia BE6000 HMS PREMIUM. To bieżnia elektryczna, która jest potężnym, stabilnym urządzeniem klasy Semi Commercial. Idealnie nadaje się do użytku komercyjnego w małych klubach fitness, salonach SPA i gabinetach odnowy biologicznej, a także do treningu w warunkach domowych. Bieżnia naszpikowana jest technologią. Jej ekran posiada odbiornik Wi-Fi oraz system Android, dzięki czemu możemy go używać jak tableta.

Gniazdko USB oraz możliwość podłączenia MP3 pozwala na korzystanie z naszej ulubionej muzyki czy filmów. Ekran posiada zainstalowane aplikacje, które uprzyjemnią nam ćwiczenia, są to: Facebook, YouTube, Twitter, przeglądarka internetowa, a także aplikacje do obsługi plików audio i video. Dzięki temu, że ekran działa na systemie Android, można na niego ściągnąć wiele więcej aplikacji. Aby urozmaicić swój trening, możemy wybrać opcję biegu w terenie. Wybieramy na ekranie dogodny dla nas teren, następnie po starcie, na ekranie będzie widoczna symulacja naszego biegu w danym terenie.


HMS zatroszczył się o to, by trening cardio był łatwy, przyjemny i z przyjemnością powtarzany. Marka jednak nie spoczywa na laurach. Już teraz planowane jest poszerzenie oferty o kolejne urządzenia.

Więcej na http://abisal.pl/

Źródło: materiały prasowe HMS/ Abisal

- REKLAMA -