Xtreme Fitness z nową platformą

W końcu marca zapowiedziana jest premiera stworzonej przez Xtreme Fitness Gym platformy VOD.  Czy branża fitness jest gotowa na takie rozwiązanie? – pytają przedstawiciele sieci klubów Xtreme Fitness.

Netflix w branży fitness

Twórcy platformy uważają, że zdecydowanie tak, ponieważ będzie to najwygodniejszy środek komunikacji z klubowiczami sieci, który zapewni im stały dostęp do szerokiej bazy materiałów dotyczących treningów, diety czy zdrowia. “W sytuacji, w której spora część osób decyduje się na trening w domu, szybki dostęp do wartościowych materiałów, okaże się kluczowy w efektywnym treningu i zdrowym trybie życia. Tym samym będzie to pierwsza tego rodzaju platforma, która po testach przeprowadzonych przez specjalistów z branży, jeszcze przed premierą określana jest mianem Netflixa wśród sieci siłowni” – czytamy w informacji prasowej.

Elastyczność jest kluczowa

Obecna sytuacja pokazuje, że elastyczność w działaniu może okazać się kluczowa, nie tylko w branży fitness. Jakie intencje przyświecały twórcom platformy i jakie korzyści przyniesie ona swoim użytkownikom?
– Dostosowywanie produktu do zmieniających się realiów w Polsce i na świecie, niezależnie od branży, jest kluczowe. Nasze podejście od zawsze było innowacyjne i zdecydowanie takie pozostanie, to dopiero początek naszych innowacji. Chodzi nie tylko o biznes, ale przede wszystkim o naszych klubowiczów, których chcemy „zaopatrzyć” w narzędzia, które sprawdzą się w obecnej sytuacji. To duża wartość dodana, oczywiście bezpłatnie dla każdego klubowicza. Tak działamy i jesteśmy z tego dumni! – Łukasz Dojka, założyciel sieci Xtreme Fitness Gyms, tak ocenia działania swojej sieci, w obliczu nowej sytuacji.

Wartość dodana dla klubowiczów

XtremeGO będzie platformą dostępną za darmo dla wszystkich klubowiczów. Na platformie znajdować się będą różnorodne opcje treningowe, a szeroki wybór kategorii pozwoli na ich dostosowanie do indywidualnych celów treningowych. Użytkownicy platformy będą mogli korzystać z zajęć mentalnych, wzmacniających, tanecznych, specjalistycznych, łączonych oraz cardio. Udostępniona baza ćwiczeń będzie do wykonania w domu, bez akcesoriów lub z użyciem rzeczy dostępnych w każdym mieszkaniu. Twórcą uda się zaskoczyć pomysłowością, okaże się, że rzeczy codziennego użytku można z powodzeniem wykorzystać także podczas treningu!

Specjaliści online

Platforma będzie także zapewniać pomoc i konsultacje wirtualnego trenera. Jej użytkownicy zyskają dostęp m.in. do porad dietetycznych, dotyczących odżywiania czy treningów. Stworzona zostanie ogromna baza wiedzy, która bezpośrednio przełoży się na rezultaty w treningach oraz codziennym odżywianiu. Pomoc specjalistów będzie nieoceniona, dodatkowo będzie ona na wyciągnięcie ręki i bez wychodzenia z domu.

W projekt zaangażowali się także sportowcy, a jednocześnie Ambasadorzy Xtreme Fitness Gyms: Szymon Łada, Paula Mocior, Piotr Borecki, Andrzej Kołodziejczyk – wszyscy zawodnicy z tytułami IFBB ELITE PRO na koncie. Użytkownicy będą mogli poprzez platformę XtremeGO wykonać trening np. z Mistrzem Świata w kulturystyce – Szymonem Ładą.

Źródło: opracowano na podstawie materiałów prasowych

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ