Smart Gym

Marka klubów fitness z południowej Polski otwiera swoje placówki w województwach śląskim i opolskim na powierzchniach powyżej 1000 mkw. z możliwością korzystania z oferty klubów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

W najbliższych planach są rozbudowy dwóch już istniejących klubów i otwarcia czterech nowych. Smart Gym otworzy 3 nowe kluby w Katowicach. Pierwszy z nich przy ul. Chorzowskiej 21(4 Wieże) planowany jest na sierpień 2017roku. Łączna powierzchnia klubu wyniesie 2000 mkw. i  pomieści strefy: cardio, maszyn izotonicznych, maszyn półwolnych, wolnych ciężarów, dla kobiet, oldschool, alternatywnej rozgrzewki, funkcjonalną, HIIT BOX oraz saunę suchą. Inwestorzy już zapowiadają powiększenie klubu w 2018 roku.

Podobnie wyposażony, kolejny katowicki Smart Gym, o powierzchni 2500 mkw. powstanie w I kwartale 2018 roku, przy ul. Wodospady 4. A przy ul.  Roździeńskiego 14 w Katowicach od drugiej połowy 2018 będzie się mieścił Smart Gym o powierzchni 3182 mkw. Czwarty nowy klub powstanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Niedurnego. Co prawda nie jest jeszcze znana dokładna data otwarcia, ale inwestorzy zapowiadają klub o powierzchni 3300 mkw. z sauną suchą i bawialnią dla dzieci Akukuu o powierzchni około 1150 mkw.

Dwa już istniejące kluby marki Smart Gym zostaną rozbudowane o kilkaset metrów kwadratowych. Klub Gliwice – Politechnika, przy ul. Łużyckiej 16 zostanie powiększony o 340 mkw. Dzięki temu pojawią się nowe strefy: warm up-cool down oraz cross. Na przełomie III i IV kwartału 2017 roku powierzchnia klubu Zabrze – Arena mieszczącego się przy ul. Roosevelta 81 zostanie zwiększona o ponad 500 mkw. i pojawią się nowe strefy: oldschool, warm up-cool down oraz nowość HIIT BOX. W klubie znajdzie się również sauna sucha oraz bawialnia dla dzieci Akukuu o powierzchni około 900mkw.

„Pełnymi garściami czerpiemy z doświadczenia klubów Fitness Platinium®, największej obecnie sieci klubów fitness w Krakowie (14 placówek).” – czytamy na stronie internetowej Smart Gym.

- REKLAMA -