Nowy członek zarządu Benefit Systems S.A.

Zarząd Benefit Systems S.A. poinformował, że w dniu 3 września 2019 roku Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę o powołaniu od dnia 1 listopada 2019 roku Bartosza Józefiaka do Zarządu Spółki na funkcję Członka Zarządu. Bartosz Józefiak będzie odpowiedzialny za finanse Spółki oraz będzie nadzorował działy: finansów i księgowości, audytu wewnętrznego, compliance, administracji i zakupów, relacji inwestorskich oraz prawny.

Bartosz Józefiak jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Wydziale Zarządzania. Pracę zawodową rozpoczął w Wrigley Polska. W latach 2003-2007 pracował w Kraft Foods, początkowo w Kraft Foods International na stanowisku analityka finansowego, następnie w Kraft Foods Oesterreich GmbH gdzie pełnił funkcję kierownika kontrolingu finansowego dla rynków East Adriatic Markets oraz w Kraft Foods Polska jako kierownik ds. kontroli finansowej obszaru Central Europe. Od 2008 roku, w Avery Dennison R.I.S. Polska jako dyrektor finansowy, odpowiadał za wdrożenie średnio-terminowej strategii działania Grupy Avery Dennison w Polsce, Bułgarii i krajach skandynawskich. Od 2011 do 2014 roku w Grupie Kapitałowej Zelmer, pełniąc funkcję dyrektora finansowego oraz będąc jednocześnie w randze członka zarządu, odpowiadał m.in. za strategię i operacyjne plany działalności, zarządzanie finansami oraz raportowanie finansowe (GPW) i zarządcze w Grupie. Od 2014 do 2018 roku związany był z jednym z największych niezależnych towarzystw funduszy inwestycyjnych – Skarbiec TFI S.A., gdzie pełnił funkcję członka zarządu, dyrektora finansowego dla Skarbiec TFI oraz jego spółki dominującej, Skarbiec Holding S.A. W 2014 roku wspólnie z zespołem przeprowadził proces pierwszej publicznej emisji akcji Skarbiec Holding S.A., które od listopada 2014 są notowane na GPW. Od czerwca 2018 roku związany z Grupą ProService Finteco, która specjalizuje się w świadczeniu usług middle-, back-office oraz IT dla sektora finansowego w Polsce w randze wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za finanse.

Od 1 listopada 2019 roku Zarząd Spółki będzie składał się z następujących osób: Emilii Rogalewicz, Adama Radzkiego, Wojciecha Szwarca oraz Bartosza Józefiaka. Powołanie Pana Bartosza Józefiaka następuje na okres wspólnej kadencji, która rozpoczęła się w dniu 11 czerwca 2017 roku.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ