Technogym LIVE w klubie i w domu

Technogym LIVE to nowa, dostępna na urządzeniach marki oraz z poziomu aplikacji MyWellness5.0, platforma. Oferuje ona klubowiczom rozległą bibliotekę ćwiczeń dostępnych na żywo i na życzenie. Klienci klubów mogą wykorzystać ją również w warunkach domowych.

Różnorodność i personalizacja treningu

Technogym Live agreguje treści stworzone przez Technogym oraz treningi wyprodukowane przez kluby fitness. Stworzona po to, aby zaoferować klubowiczom ogromną różnorodność i personalizację treningu. Treningi dostępne są zarówno w formie sesji LIVE, jak i treningów ON DEMAND (na życzenie).

Dzięki Technogym LIVE, klubowicze mogą wybrać rozmaite treści treningowe.  Od treningów 1:1 z trenerem, poprzez treningi grupowe, sesje outdoorowe, aż po treści rozrywkowe. Klubowicz może wybrać treningi, bazując na swojej pasji, potrzebach i aspiracjach. Od treningów ogólnorozwojowych, nastawionych na profilaktykę, poprzez treningi grupowe, aż po treningi dla zaawansowanych, ukierunkowane na osiąganie spektakularnych wyników.

Ćwiczenia na życzenie

Nowa platforma Technogym LIVE zawiera obszerną bibliotekę ćwiczeń na życzenie. To Technogym Sessions, podczas których klubowicz może trenować z trenerem 1:1 na wszystkich urządzeniach cardio Technogym. Treningi w formie video mają różny czas trwania, różną intensywność i są ukierunkowane na różne cele. Sessions prowadzone są przez  trenerów z Londynu, Nowego Jorku, Mediolanu i Los Angeles. W tej chwili dostępne języki to angielski, włoski i hiszpański, jednak w niedalekiej przyszłości Technogym będzie dodawał nowe języki i nowych trenerów oraz ciągle aktualizował bibliotekę Sessions. Technogym Sessions organizowane są w 6 seriach, każda z nich dostosowana jest do określonego celu: utrata wagi, budowa kondycji itp.

W ramach Technogym LIVE użytkownicy mogą wypróbować także:

Routines – serię łatwych do powtórzenia ćwiczeń z określonym obciążeniem i stopniem trudności,
Exercises – idealna opcja dla osób, które lubią treningi zorientowane na konkretny cel: dystans, spalone kalorie lub czas,
Outdoor Virtual Trainings – które dają możliwość wirtualnego treningu w najbardziej odległych i egzotycznych miejscach na świecie,
Entertainment – czyli szeroką gamę aplikacji, gier, serwisów społecznościowych, kanałów telewizyjnych, które urozmaicą trening.

Sztuczna inteligencja na urządzeniach fitness

Przy tak dużym zróżnicowaniu dostępnych opcji i treści treningowych, Technogym LIVE proponuje funkcję Technogym Coach, czyli pierwszą formę sztucznej inteligencji na urządzeniach fitness, która pomoże użytkownikom w jeszcze większej personalizacji ich doświadczeń treningowych. Technogym Coach zarządza ich danymi treningowymi, planuje dzień po dniu, jak powinny wyglądać sesje treningowe, bazując na ich upodobaniach, pasjach i potrzebach.

Technogym LIVE oferuje również klubom fitness i trenerom możliwość stworzenia ich własnych treści (na żywo oraz na życzenia) oraz udostępnienia ich swoich klientom poza klubem fitness.

Innowacyjne narzędzie

-Technogym Live to wyjątkowe i rewolucyjne doświadczenie treningowe, które oferuje użytkownikom możliwość dostępu do angażujących i spersonalizowanych treści treningowych na siłowni, w domu i poza nim – powiedział Nerio Alessandri, założyciel i dyrektor generalny Technogym. -W ciągu ostatnich 35 lat innowacje były kluczowym priorytetem TECHNOGYM, aby cała branża fitness i wellness dynamicznie się rozwijała. Dzięki zupełnie nowemu doświadczeniu użytkownika, Technogym Live zapewni klubom fitness innowacyjne narzędzie do unowocześniania ich modelu biznesowego i oferowania swoim członkom programów i usług także w domu – dodaje Alessandri.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ