Myzone – angażujące doświadczenia w klubie

Angażujące doświadczenia to klucz do lojalnych klientów siłowni i klubów fitness. Poznaj rozwiązania Myzone. Odwiedź stoisko Myzone na FIBO w hali 7 C04.

Aplikacja Roku 2022

Aplikacja Myzone została nagrodzona tytułem App of The Year w konkursie 2022 FIT Summit Awards of Excellence, organizowanym w ramach Światowego Festiwalu Zdrowia, Fitnessu i Wellness. Myzone ewoluuje wraz z potrzebami branży i stale rozwija swoją ofertę.

Jesteśmy w ciągłej podróży, i tworzymy produkty, dzięki którym więcej ludzi ćwiczy. Cały zespół Myzone włożył wiele pracy w rozwój aplikacji, oprogramowania dla klubów fitness. Jesteśmy liderem w dziedzinie angażujących doświadczeń z wykorzystaniem innowacyjnej technologii

– wyjaśnia Leon Rudge, szef działu produktów w Myzone.

Myzone – monitorowanie tętna w klubie i poza nim

Dzięki przeprojektowanemu interfejsowi, który poprawił UX/UI w 2022 roku, użytkownicy Myzone mogą uczestniczyć w indywidualnych lub grupowych treningach na odległość, korzystając z danych w czasie rzeczywistym. Dla operatorów klubów fitness mogą tworzyć aplikacji pod marką klubu i otwartych interfejsów API.

Mamy do czynienia z konsumentami, którzy teraz ćwiczą w inny sposób niż przed pandemią. Nasze dane pokazują, że przed pandemią użytkownicy Myzone i 60% czasu spędzili na siłowni i 40% poza nią. Obecnie te proporcje się odwróciły

– mówi Emmet Williams, CEO Myzone APAC.

Myzone planuje dalszy rozwój oferty. Celem firmy jest wsparcie klubów fitness w tworzeniu zżytej społeczności, której członkowie wspólnie realizują cele treningowe. W ten sposób obiekty fitness uzyskują przewagę nad konkurencją, a ich zajęcia z wykorzystaniem monitorów tętna Myzone angażują klientów.

W ubiegłym roku Myzone zdobył również nagrodę FIBO Innovation and Trend Award w kategorii Health and Prevention za wymienny monitor tętna MZ-Switch. Co ważne, Myzone jest kompatybilny z urządzeniami cardio Life Fitness.

Umów się z nami na spotkanie na FIBO. Zadzwoń: +48 668 018 040

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -