Sport i prąd w pakiecie

Energa Obrót wprowadziła pierwszą w Polsce ofertę, która łączy sprzedaż prądu i pakiety sportowe. To efekt współpracy Energi Obrotu z marką Medicover Sport.

Lato to idealny czas na sportową aktywność. Z ofertą Pakiet Sportowy podjęcie działania będzie jeszcze prostsze – czytamy w informacji prasowej.
Klient może korzystać nawet z 19 rodzajów sportowych aktywności. Pakiet Sportowy to nie tylko siłownie czy sale fitness. To też m.in. możliwość korzystania z kortów tenisowych, sali do squasha, sauny, groty solnej czy ścianki wspinaczkowej. Klient zyskuje dwa wejścia w tygodniu do ponad 3 tys. obiektów w całej Polsce. Lista obiektów i konkretnych aktywności znajduje się na stronie medicoversport.pl/pakiety/energa lub w aplikacji mobilnej Medicover Sport.

Sprzedaż telefoniczna i stacjonarna

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie energa.pl i poczekać na kontakt z doradcą lub odwiedzić najbliższy salon sprzedaży. Dostęp do pakietu sportowego jest możliwy od pierwszego dnia obowiązywania oferty. W chwili aktywacji oferty, klient otrzymuje SMS z linkiem do strony i kodem, który upoważnia do korzystania z pakietu.

Szansa na rok energii za darmo

W związku z wprowadzeniem nowych ofert, Energa Obrót zorganizowała konkurs dla nowych i obecnych klientów. Co miesiąc do wygrania jest:

  • 10 x rok energii za darmo
  • 20 x karta ORLEN o wartości 500 zł

Co trzeba zrobić? Wystarczy zawrzeć umowę kompleksową np. z ofertą Pakiet Sportowy i wysłać zgłoszenie z odpowiedzią na pytanie „Jak oszczędzasz energię i dbasz o środowisko?”.

Szczegóły oraz regulaminy ofert i konkursu dostępne są na stronie energa.pl oraz w salonach sprzedaży. Poprzez „rok energii za darmo” należy rozumieć nagrodę o równowartości 1 500 zł brutto, przyznawaną w formie zwiększenia salda rozliczeniowego zwycięscy konkursu. Wysokość nagrody stanowi równowartość średniego rocznego rachunku odbiorcy energii elektrycznej w gospodarstwie domowym w 2020 roku. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu cywilnego.

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -