Polish Fitness Summit – branża formalnie i w kuluarach

Man in suit lifting heavy weight in the gym

Program kongresu Polish Fitness Summit obfituje w prelekcje, prezentacje, ale też panele dyskusyjne i debaty oraz mniej formalne spotkania branżowe. Na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?

Kongres Polish Fitness Summit to odpowiedź na potrzeby branży fitness, która przez ostatnie dwa lata borykała się z ogromnymi problemami i właśnie wychodzi z kryzysu. To spotkanie na żywo z udziałem ekspertów z Polski i zagranicy

– mówią organizatorzy wydarzenia.

Przez dwa dni, 13 i 14 maja w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, spotkają się profesjonaliści branży fitness. Organizatorami Polish Fitness Summit są Polska Federacja Fitness i Grupa MTP.

Polish Fitness Summit

Międzynarodowy piątek na Polish Fitness Summit

Wydarzenie rozpocznie się w piątek w samo południe od międzynarodowego panelu z udziałem gości z Danii, Czech, Rumunii i Irlandii.

Organizację EuropeActive będzie reprezentować jeden z jej dyrektorów, Andreas Paulsen, oraz Jana Havrdová, prezes Czeskiej Izby Fitness. Dołączą do nich Vlad Ronea, czyli założyciel 18Gym Fitness Club oraz Alan Leach, prezes West Wood Club, specjalista sprzedaży i marketingu zarządzający obecnie sześcioma klubami premium.

Po przerwie połączonej z networkingiem, na uczestników czeka debata „Po co nam PFF?”. Jej której uczestniczy i moderatorzy wskażą na zadania realizowane w ostatnich latach przez PFF i jej znaczenie dla przyszłości branży.

Piątkową część merytoryczną Polish Fitness Summit zamknie panel #ownersforowners. Właściciele klubów i znanych marek podzielą się w nim swoimi spostrzeżeniami i radami. Wezmą w nim udział Łukasz Dojka (założycie Xtreme Fitness Gym), Sebastian Gazda (Partner Zarządzający i Dyrektor Generalny „ŪP”) i Dariusz Kandziora, właściciel klubów INTERFIT CLUB.

Nieoficjalna część kongresu to wieczorne spotkanie branżowe, które odbędzie się w sali „Saffron a`la carte” restauracji Garden City. To okazja do podsumowań, rozmów i nawiązywania kontaktów biznesowych.

Tematy kongresu

Sobotę na Polish Fitness Summit rozpocznie półtoragodzinna prelekcja obejmująca zagadnienia sprzedaży wygłoszona przez Alana Leacha. Zaraz po niej na uczestników czeka dyskusja branżowa dotycząca aktualnej sytuacji rynkowej branży fitness w Polsce.

Po lunchu (połączonym z networkingiem) rozpocznie się kolejna debata, tym razem poświęcona klubom butikowym. Jej goście – Bartosz Surowy, Bartłomiej Kołodziejek, Tomasz Gać, Marek Prusiński i Tomasz Napiórkowski – postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy studia butikowe to rzeczywiście przyszłość branży fitness i czy warto w nie inwestować.

Ostatnim merytorycznym akcentem kongresu Polish Fitness Summit, będzie prezentacja narzędzi do zarządzania sprzedażą.

Krótko o Polish Fitness Summit

Kiedy: 13–14 kwietnia 2022,
W jakich godzinach: 11:00–18:00
Gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań Congress Center, poziom 1, sala 1G.
Wieczór branżowy: piątek, 13 kwietnia godz. 20:00, Garden City
(sala „Saffron a`la carte”)
Wejście i wjazd od godz. 10:00, od ul. Śniadeckich (dodatkowe wejście brama nr 10 od ul. Głogowskiej).

Program wydarzeń i rejestracja: https://fitnesskongres.pl/pl

Źródło: materiały prasowe
Fot. Adobe Stock

Przeczytaj też Branża fitness spotka się w Poznaniu

- REKLAMA -