Sieć Just GYM wystartowała w Bielsku-Białej

Sieć klubów fitness Just GYM otworzyła swój 28. klub. Tym razem w Bielsku-Białej w Gemini Parku. Powierzchnia nowo otwartego obiektu to ok. 2300 mkw. Jest to więc jeden z największych klubów w mieście.

– To jeden z najbardziej przestronnych i komfortowych klubów naszej sieci

– mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM.

– Jest to nasza piąta siłownia na terenie województwa śląskiego i jednocześnie najbardziej wysunięta na południe Polski. Dzięki przeszklonym wnętrzom można trenować z pięknym widokiem na góry. Nie ustajemy w staraniach, aby nasze kluby oferowały najwyższą jakość przy atrakcyjnej cenie dla konsumenta – dodaje Paweł Ciszek. – Dlatego w naszym bielskim klubie znajduje się kilka stref treningowych, każda wyposażona w sprzęt z najwyższej półki, jak Matrix czy Escape. Oferujemy także komfortowe szatnie wraz z prysznicami, bezpłatny dostęp do wifi na terenie klubu oraz bezpłatny parking w centrum Gemini Park.

– Nie zapominamy o zrównoważonym rozwoju. Nasze oświetlenie posiada czujniki ruchu, krany mają zamontowane perlatory oraz czasowe włączniki, a wodę podgrzewa system pomp ciepła. Dzięki temu optymalizujemy koszty i jednocześnie dbamy o planetę.
Nasz klub jest w pełni automatyczny – nie trzeba posiadać karty członkowskiej ani dokumentów, klubowicz wchodzi na odcisk palca przypisany w systemie. Dzięki temu można u nas trenować o każdej porze dnia i nocy – opowiada Paweł Ciszek.

Źródło: materiały prasowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- REKLAMA -