2 x Fabryka Formy w Gorzowie Wielkopolskim

Pod koniec kwietnia właściciel NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim, konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital, podpisał umowę najmu z siecią fitness Fabryka Formy S.A. Będzie to drugi klub Fabryki Formy w Gorzowie. Otwarcie jest planowane na koniec czerwca 2018 r.

Fabryka Formy powstała z pasji do sportu i potrzeby życia na najwyższym poziomie. Na klientów NoVa Park będzie czekać nowoczesne centrum fitness z kilkoma wydzielonymi strefami treningowymi, saunami w każdej szatni, fit barem oraz ofertą treningów personalnych. Klienci NoVa Park będą mogli liczyć na bogaty grafik zajęć, warsztaty, prelekcje, konsultacje oraz eventy.
„W Polsce trwa obecnie moda na aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Coraz więcej naszych klientów jest częścią tego ‘FIT nurtu’, dlatego cieszy nas, że NoVa Park wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Gorzowa podpisując umowę z nowym klubem fitness Fabryka Formy” – mówi Bartosz Frąckowiak, Leasing Manager NoVa Park.
Fabryka Formy zajmie powierzchnię blisko 1250 m2 i będzie zlokalizowana na poziomie 1 w sąsiedztwie sklepu Intersport.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.
Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ