Kolejna sieć klubów dołącza do Medicover

Firma Medicover poszerzyła swoje portfolio klubów fitness i siłowni o kolejnych 12 lokalizacji marki Premium Fitness & Gym.

Dalsza konsolidacja infrastruktury fitness w Polsce, umocnienie pozycji w obszarze oferty sportowej i ekspansja w północnym regionie Polski to główne cele jakie stawia Medicover w swojej strategii rozwoju. Pozyskanie nowej marki sportowej z północy kraju pozwoliło firmie przekroczyć łącznie liczbę 92 klubów fitness i siłowni w portfolio.

O Premium Fitness & Gym

Premium Fitness & Gym to marka z 20-letnim doświadczeniem w branży fitness. Sieć  posiada swoje obiekty w kilku województwach: pomorskim, warmińsko-mazurskim, łódzkim i mazowieckim. Ostatnio oddane do użytku kluby fitness powstały w Siedlcach i Wejherowie (z końcem ub. r.).

– To, co cechuje kluby i siłownie tej sieci, to wysoka estetyka wnętrz, nowoczesne wyposażenie, bogata oferta zajęć oraz wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy personalni – czytamy w komunikacie prasowym.

Kluby wyposażone są w strefy SPA z sauną fińską i infrared. Klientami Premium Fitness & Gym są w większości użytkownicy kart czy pakietów sportowych, w tym Medicover Sport.
Medicover, dzięki nowej sportowej inwestycji chce wzmocnić swoją dotychczasową pozycję na lokalnych rynkach fitness.

Medicover rozwija się na północy

– Przejęcie sieci Premium Fitness & Gym to mocne zaznaczenie naszej obecności na Pomorzu. Do tej pory rozwijaliśmy się w usługach fitness w regionie łódzki, mazowiecki czy na Dolnym Śląsku. Nowa akwizycja pozwoli na dotarcie do klientów z północy

– komentuje Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający ds. Usług Biznesowych w Medicover Polska.

Pozyskanie nowego gracza to nie tylko wzmocnienie naszej obecności na mapie sieci klubów fitness, ale świadome i konsekwentne inwestowanie w ofertę sportową, która jest nieodłącznym elementem profilaktyki zdrowotnej – dodaje.

Sportowe portfolio

W sportowym portfolio Medicover, włączając w to najnowszą inwestycję, znajdują się obecnie 92 kluby fitness i siłownie. Wszystkie należą do systematycznie rozwijanej przez Medicover bazy obiektów sportowych i rekreacyjnych. Z oferty większości z nich można korzystać w ramach pakietów sportowych Medicover Sport. Obecnie baza ta skupia blisko 4 300 lokalizacji. W tym jest to 1700 klubów fitness i siłowni, ponad 500 obiektów basenowych czy zajęć z jogi czy tańca.

– Dziś chcemy kompleksowo dbać o zdrowie pacjentów i zachęcać ich do zmiany trybu życia zarówno poprzez oferowany program Medicover Sport, jak i dzięki sieci własnych klubów fitness

– podsumowuje Artur Białkowski.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj też Nowe kluby w portfolio Medicover

- REKLAMA -