Sheraton Grand Warsaw z najnowszym sprzętem Technogym

Pięciogwiazdkowy hotel Sheraton Grand Warsaw oraz marka Technogym łączą siły, aby wspólnie stworzyć wyjątkowe studio fitness w samym sercu Warszawy.

Nowy Sheraton Fitness w pięciogwiazdkowym hotelu Sheraton Grand Warsaw ma powierzchnię ponad 400 mkw. Projektanci wyposażyli go w najnowszy sprzęt Technogym oraz nowoczesne technologie treningowe i rozrywkowe. Mieli przy tym na uwadze trendy i potrzeby różnych grup trenujących. Powierzchnia strefy fitness i zakres jej wyposażenia zdecydowanie wyróżnia się na tle innych obiektów hotelowych w Polsce.

Strefa cardio obejmuje bieżnie, rowery, orbitreki i schody z linii Excite Live Technogym. Sprzęt posiada dotykowe ekrany z multimedialnym systemem Technogym Live. Dzięki niemu osoby ćwiczące zyskują dostęp do setek gotowych treningów, instruktaży ćwiczeń, tras outdoorowych, a także ulubionych aplikacji, muzyki czy filmów. Wśród urządzeń cardio na uwagę zasługują również ergometr wioślarski Skillrow z systemem regulacji oporu MULTIDRIVE Technology oraz rowery do indoor cyclingu Technogym Bike, wyposażone w licencję z treningami na żywo, prowadzonymi przez trenerów z kultowych klubów 1Rebel i Revolution.

W strefie siłowej znajdziemy urządzenia z linii Selection 700 na różne partie mięśniowe m.in. Leg Press, Chest Press czy Lat Machine, a także kompletny sprzęt do treningu z wolnymi ciężarami: ławki, kettlebells, hantle. Bogato wyposażona jest również część funkcjonalna. Znalazły się w niej: urządzenie Omnia 8, zestaw skrzyń, piłki lekarskie, piłki fitness i inne akcesoria.

– Współpraca z Sheraton Grand Warsaw to dla nas duże wyróżnienie i jednocześnie naturalna kontynuacja strategii obecności w najlepszych obiektach hotelowych w Polsce i na świecie

– komentuje Agnieszka Sochar, Key Account Manager Hospitality w ITP S.A., która jest oficjalnym przedstawicielem marki Technogym w Polsce.

– Do strefy fitness w hotelu Sheraton zarekomendowaliśmy najnowszy sprzęt i innowacyjne technologie treningowe. Cieszymy się, że ten pomysł spotkał się z uznaniem inwestora. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane rozwiązania zwiększą zainteresowanie usługami fitness w hotelu i przyciągną nowych klientów – dodaje Sochar.

– Siłownia jest dostępna dla wszystkich gości hotelowych, jak również dla klientów z zewnątrz, którzy wykupią karnet. Ceny karnetów rozpoczynają się od kwoty 260 zł miesięcznie. Poza najnowszym sprzętem Technogym, do dyspozycji gości pozostawiamy sauny suche i parowe oraz kameralną salę do treningów indywidualnych oraz zajęć grupowych np. jogi. Remont objął także pokój masażu.

Oferujemy w nim szeroką gamę usług zawierającą m.in. autorski masaż z elementami akupresury i indywidualnego doboru olejków, masaże pobudzające i relaksujące, refleksologię, masaż z użyciem gorących kamieni, hawajski masaż lomi-lomi oraz masaż dla dwojga. Wraz z całym zespołem serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – do dopiero co wyremontowanego Sheraton Fitness zaprasza Michał Kolmus, dyrektor operacyjny hotelu.

O Sheraton Grand Warsaw:

Sheraton Grand Warsaw z wyremontowanymi pokojami gościnnymi, lobby, Sheraton Fitness i restauracjami jest doskonałym miejscem zarówno dla biznesu, jak i wypoczynku. Nowy, niepowtarzalny wystrój przyciąga gości z całego świata. Goście mogą wybierać pomiędzy włoską restauracją Cucina Mia i azjatycką, słynną dzięki wybitnej kuchni szefa Marcina Sasina, inAzia. Położony kilka kroków od tętniących życiem barów i kawiarni oraz ekskluzywnych sklepów, a także parków i ambasad, hotel Sheraton Grand Warsaw zapewnia gościom najwyższe standardy. Osobom poszukującym opcji eventowych Sheraton Grand Warsaw oferuje nowoczesną, w pełni wyposażoną przestrzeń konferencyjną.

Więcej na https://www.sheratonwarsaw.pl/

O Technogym:

Technogym od ponad 35 lat pomaga ludziom żyć lepiej. Technogym to producent urządzeń fitness, które są wykorzystywane m.in. w klubach fitness, prestiżowych hotelach, centrach medycznych i SPA, a także w prywatnych siłowniach. W ofercie Technogym można znaleźć m.in. urządzenia siłowe, cardio i do treningu funkcjonalnego, a także rozwiązania fitness dla branży medycznej.

Do tej pory Technogym wyposażył w swój sprzęt ponad 80 tysięcy klubów fitness, 16 tysięcy hoteli oraz ponad 500 tysięcy apartamentów i domów prywatnych na całym świecie. Technogym znany jest nie tylko z produkcji najwyższej jakości profesjonalnego sprzętu treningowego, ale również z propagowania idei Wellness oznaczającej dążenie do witalności i dobrego samopoczucia.

Więcej na www.technogym.com/pl

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -