Nowy klub fitness w Swarzędzu

Wraz z nowym rokiem szkolnym ETC Swarzędz zmienia ofertę. Centrum Handlowe podpisało umowę z klubem fitness „UP”, który swoją działalność w ETC rozpocznie w styczniu 2022 roku. Obecnie w lokalu rozpoczynają się prace modernizacyjne i aranżacyjne.

Dla fanów sportu – klub fitness UP

W centrum handlowym ETC Swarzędz powstaje nowe miejsce – klub fitness UP. Jak czytamy w komunikacie prasowym, klub zagwarantuje nowoczesne zaplecze treningowe z ekologiczną misją w tle. Oprócz najwyższej jakości sprzętów oraz profesjonalnych trenerów zapewni dostęp do fizjoterapii i kompleksowej opieki medycznej oferowanej w ramach placówki medycznej. Ponadto UP planuje organizować liczne wydarzenia, również niezwiązane bezpośrednio ze sportem. Wśród nich znajdą się akcje prozdrowotne, ekologiczne oraz wspierające trend „zero waste”. Marka na co dzień wykorzystuje proekologiczne rozwiązania pozwalające na oszczędzanie energii czy wody oraz stosuje materiały z recyklingu.

Otwarcie w styczniu

Obecnie w ETC Swarzędz trwają prace przygotowawcze. Pierwsi klienci będą mogli odwiedzić klub na początku stycznia 2022 roku. Na powierzchni 1500 mkw. czekać na nich będzie m.in. 8 stref ze sprzętami marek premium oraz bogata oferta zajęć grupowych np. joga, UP Cycling, zdrowy kręgosłup oraz zumba.

UP zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze Centrum Handlowego ETC Swarzędz – wejście od strony marketu Leroy Merlin.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -