Matrix wraca do CityFit

MATRIX i CityFit wracają do wspólnych działań biznesowych, zacieśniając współpracę na okres najbliższych 2 lat.

Współpraca obu firm rozpoczęła się ponad 4 lata temu, kiedy CityFit stawiał pierwsze kroki na polskim rynku. Urządzenia MATRIX znajdowały się w niemal wszystkich placówkach CityFit, a kluby w Rzeszowie, Bielsku-Białej i Wałbrzychu producent wyposażył w sposób kompleksowy.

Dziś CityFit jest jedną z najbardziej prężnych i innowacyjnych sieci klubów fitness, która do końca roku posiadać będzie 19 lokalizacji w całym kraju.

– Jesteśmy w trakcie dynamicznego rozwoju i szczególnie ważna jest dla nas współpraca ze sprawdzonymi partnerami. Marka MATRIX bez wątpienia do nich należy – mówi Łukasz Gądek, COO CityFit.

Dlatego firmy postanowiły zacieśnić współpracę. Na mocy zawartego porozumienia maszyny z portfolio MATRIX będą wybierane w każdej nowej lokalizacji CityFit, jako reprezentatywna grupa urządzeń o sprawdzonej biomechanice i jakości. Taka sytuacja będzie miała miejsce już w klubie CityFit Toruń Plaza, który otwarty zostanie w listopadzie.

– Bardzo cenimy sobie współpracę z CityFit i cieszymy się, że nabiera ona tempa. Najbardziej cieszy fakt docenienia przez naszego Partnera wysokich standardów naszej pracy i serwisu, niezawodności urządzeń MATRIX i rzetelności biznesowej. To dla nas powód do satysfakcji i paliwo do dalszej pracy – powiedział Michał Marszałek, Prezes Zarządu Johnson Health Tech. Poland, odpowiedzialny za rozwój marki MATRIX w Polsce.

Źródło: materiały prasowe Matrix Fitness/ Johnson Health Tech.

- REKLAMA -