Matrix – recepta na aktywną starość

Kluczem do komfortowego życia jest ruch – taką filozofię wyznaje marka Matrix. Bez względu na to, czy dana osoba żyje niezależnie czy też w ośrodku mieszkalno-opiekuńczym, jeśli porusza się z łatwością i funkcjonalny ruch nie powoduje u niej dyskomfortu, może na co dzień wykonywać ćwiczenia (ADLs). Dlatego też portfolio rozwiązań zapewniających rozbudowany ruch funkcjonalny Matrix’a obejmuje sprzęt zaprojektowany tak, aby sprostać potrzebom lekarzy i terapeutów. Oni najlepiej wiedzą, jak ważny jest ruch, jeśli chcemy w przyszłości cieszyć się zdrowiem.

Przekonasz się, że każdy element naszej oferty jest uniwersalny, przystępny i łatwy w użyciu, dzięki czemu motywuje i stawia coraz to nowsze wyzwania, zwiększając jednocześnie mobilność pacjentów, której potrzebują, aby prowadzić niezależny tryb życia — pełen dobrego samopoczucia i szacunku do siebie samych. Proces starzenia się jest nieunikniony, ale utraty mobilności i dobrego samopoczucia możemy uniknąć poprzez efektywne ćwiczenia!
Utrzymuj swoich klientów w ruchu, niezależnie od ich wieku i kondycji fizycznej dzięki programowi Active Aging & Rehab od Matrix.

https://pl.matrixfitness.com/pl/active-aging

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -