Prime w Szczecinie

PRIME to dwa, prężnie działające, kluby premium w Szczecinie. Jak mówią właściciele, kluby dają klientom to, co najlepsze: niepowtarzalną przestrzeń, najnowocześniejszy sprzęt i akcesoria marki Matrix, profesjonalną kadrę trenerską i instruktorską, która zadba o to, by trening odbywał się bez obaw o zdrowie.

– Kluby PRIME to miejsca, gdzie zadbamy o kondycję fizyczną i świetne samopoczucie, zachowując przy tym poczucie komfortu. Kiedyś siłownia kojarzyła się z przymusem zadbania o swoje ciało, często w celu redukcji wagi. Dzisiaj dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zupełnie zmieniła swoje oblicze. Jesteśmy o wiele szczęśliwsi i efektywniej pracujemy, gdy ciało pozostaje w harmonii z umysłem. Teraz, gdy ćwiczenia fizyczne stały się atrakcyjnym sposobem spędzania czasu, ważne jest, by w ofercie dostępne były takie możliwości. Każdy jest w stanie dobrać program odpowiedni dla siebie tak, by uzyskać jak najlepsze efekty. – opowiadają przedstawiciele klubów PRIME.

W klubach Prime siłownie podzielone są na odrębne strefy treningowe: cardio – wyposażone w kilkadziesiąt stacji z orbitrekami, rowerkami z innowacyjnymi konsolam i bieżniami, w tym S-Drive, funkcjonalną, która daje nieograniczone możliwości treningowe dzięki systemowi Connexus, maszyn półwolnych, wolnych ciężarów wyposażoną w sprzęt siłowy z serii Magnum również od Matrix.
W klubie na Bezrzeczu znajdują się urządzenia, które nie są dostępne w żadnej innej siłowni w Szczecinie, ani w całym województwie zachodniopomorskim. Obiekt na Bezrzeczu daje również możliwość gry w squasha i tenisa stołowego. Sale IndoorCycling to ciekawa alternatywa dla pasjonatów sportów rowerowych.

PRIME to nie tylko strefa siłowa i cardio. Zadbać o ducha i ciała pomoże również bogata oferta zajęć grupowych. Klienci mogą uczestniczyć w zajęciach wzmacniających, rozciągających, tanecznych (m.in. Indoor Cycling, Strong by Zumba®, Cross, Animal Flow oraz BodyArt®). Dużą popularnością cieszą się zajęcia CrossBoks i CrossFight, podczas których wykonuje się ćwiczenia ogólnorozwojowe szczególnie oparte o trening bokserski. Poprawiają wytrzymałość organizmu, siłę dynamiczną, wydolność motoryczną, ale także kształtują sylwetkę.
– Dużo osób decyduje się na zajęcia typu body & mind, podczas których pracujemy nad prawidłową postawą, elastycznością mięśni, prawidłowym oddechem, umiejętnością relaksu.
Do dyspozycji gości jest również strefa wellness m.in. sauny suche i kabiny InfraRed.
Na miejscu można skorzystać z doświadczenia świetnie wyszkolonych i utytułowanych trenerów personalnych. Ćwicząc z wykwalifikowanym trenerem wykorzystujemy 100% swojego czasu w klubie. Mamy pewność, że trening jest bezpieczny i dopasowany do możliwości klubowicza – opowiadają przedstawiciele PRIME.

Koszt członkostwa OPEN to 129 zł, karnet obejmuje zajęcia fitness, siłownię, strefę wellness oraz jeden trening personalny.

Źródło: PRIME Fitness i Matrix Fitness Polska

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ