Wojciech Szwarc w zarządzie Benefit Systems

Zarząd Benefit Systems S.A. poinformował, że uchwałą Rady Nadzorczej Spółki z dnia 23 lipca 2018 r. do składu Zarządu Spółki powołany został Wojciech Szwarc odpowiedzialny za relacje z Partnerami.

Wzmocnienie Zarządu Benefit Systems o nową osobę wpłynie na poprawę efektywności zarządzania Spółką. Wojciech Szwarc został powołany do Zarządu Spółki w ramach awansu wewnętrznego. Jest w Spółce od 4 lat.

 

Wojciech Szwarc rozpoczął pracę w Benefit Systems w 2014 roku uczestnicząc w budowie sieci partnerskiej akceptacji kart MultiSport. Dotychczas zajmował stanowisko Dyrektora Działu Relacji Partnerskich. Posiada blisko 20-letnie doświadczenie biznesowe w zarządzaniu zarówno zespołami jak i współpracą z partnerami. W Benefit Systems odpowiada za rozwój sieci partnerskiej a także za programy wsparcia, które Spółka kieruje do partnerów programu MultiSport.
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ukończył również program managerski Strategic Leadership Academy oraz Business Management Executive Program w ICAN Institute oraz programy rozwojowe realizowane przez INSEAD (Francja) oraz IMD (Szwajcaria).

Obecnie Zarząd Spółki składa się z następujących osób: Izabeli Walczewskiej-Schneyder, Emilii Rogalewicz, Adama Radzkiego, Grzegorza Haftarczyka, Arkadiusza Hanszke, Wojciecha Szwarca.

Uchwała Rady Nadzorczej weszła w życie z chwilą podjęcia. Powołanie następuje na okres wspólnej kadencji Zarządu, która rozpoczęła się w dniu 11 czerwca 2017 roku.

Źródło: materiały prasowe Benefit Systems

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ