CityFit Blue Siedlce otwarty

W Galerii Siedlce otwarto klub CityFit Blue Siedlce. To już trzeci klub w formacie Blue i dwudziesty szósty klub sieci CityFit.

Klub CityFit Blue Siedlce to 1000 metrów kwadratowych powierzchni i sprzęt treningowy znanych marek. Obejmuje m. in. specjalnie zaprojektowane, bogato wyposażone klatki treningowe oraz popularny wśród miłośników hip-thurstów „booty-builder”.
Jak czytamy w komunikacie prasowym, klub jest potwierdzeniem dynamicznej ekspansji formatu Blue w Polsce. Przygotowany pod franczyzę format przystosowany jest do mniejszych miast.

CityFit Blue Siedlce wielkie otwarcie

Klub CityFit Blue Siedlce to trzeci klub w formacie Blue otwarty przez CityFit w ciągu roku. 30 sierpnia 2022 roku debiutował klub w Puławach, a trochę ponad trzy miesiące temu, uruchomiony został klub w bydgoskim Fordonie. Sieć nie zwalnia tempa rozwijając koncept docelowo przygotowywany pod franczyzę i skierowany do mieszkańców mniejszych miast.

CityFit Blue to najważniejsze wartości marki CityFit dostosowane do potrzeb i preferencji użytkowników w mniejszych i średnich miastach. Kluby CityFit Blue są czynne siedem dni w tygodniu (także w niedziele i święta) w dogodnych godzinach: od poniedziałku do piątku w godz. 6-23, a w weekendy w godz. 8-20. Kluby CityFit Blue oferują możliwość płatności gotówkowych oraz nowoczesną technologię Smart Hydration, dzięki której klubowicze zyskują bezpłatny dostęp do filtrowanej wody bez limitu, a w ramach atrakcyjnych abonamentów mogą komponować napoje izotoniczne wg własnych preferencji.

– Jednym z naszych głównych wyróżników jest również planowanie przestrzeni. Przede wszystkim chcemy, żeby różne grupy użytkowników, mające różne potrzeby treningowe, były w stanie znaleźć na naszej siłowni miejsce dla siebie w sposób kompletny i bezkolizyjny. Nie śledzimy ulotnej mody treningowej, ale trendy, które trwają zdecydowanie dłużej. Jednym z nich jest trening funkcjonalny, crossowy. Duży procent powierzchni naszego klubu jest przeznaczona dla osób uprawiających taki rodzaj treningu

– podkreśla członek zarządu sieci CityFit, Łukasz Gądek.

Racki i klatki treningowe w CityFit Blue

Podobnie jak w przypadku klubów CityFit, członkowie klubów CityFit Blue mają dostęp do wszystkich stref i zajęć grupowych. Korzystają także z udogodnień, takich jak: indywidualne plany treningowe i dietetyczne, cykliczne analizy składu ciała i konsultacje z trenerem, strefa relaksu z możliwością podgrzania posiłku i naładowania telefonu czy WiFi. Klienci mogą również korzystać z funkcji aplikacji CityFit, takich jak rezerwacje zajęć grupowych i treningów personalnych, zarządzanie członkostwem oraz uczestnictwo w programach lojalnościowych z nagrodami.

Klub CityFit Blue Siedlce wyposażony jest w nowoczesny sprzęt fitness. Został funkcjonalnie rozmieszczony w pięciu strefach treningowych: strefa cardio, treningu funkcjonalnego, wolnych ciężarów, maszyn oporowych, sala fitness. Sprzęt przeznaczony do treningu siłowego z dużymi ciężarami został wyposażony w najnowocześniejsze mechanizmy zabezpieczające i zwiększające ergonomię treningu.

– Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy aplikację na QR kody. Stawiamy na wygodę klienta. Mamy także nowoczesne rozwiązania jak Smart Hydration, czyli specjalna strefa nawodnienia. Wystarczy mieć swój bidon, aby nie przejmować się wodą. Dostępna jest dla klubowiczów bez limitu Na rynku wyróżniamy się nie tylko nowinkami technologicznymi, ale i rozwiązaniami proekologicznymi

– informuje dyrektor marketingu sieci CityFit, Małgorzata Kulczycka.

– Każdy może obejrzeć klub, porozmawiać z obsługą. Zachęcamy do odwiedzin w CityFit Blue, bo to nowa jakość w Siedlcach. Wyróżnia nas też atmosfera. Jesteśmy dla każdego od 15 do 115 roku życia. Hasło „You fit here” (pasujesz tutaj) nie jest sloganem, ale tak naprawdę jest – dodaje.

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -