Nowy klub butikowy dla kobiet

Grupa RSG, właściciel m.in. marki McFit, Gold’s Gym, John Reed, otwiera w sercu Paryża nowy klub butikowy dla kobiet – HEIMAT by Waris Dirie.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, HEIMAT by Waris Dirie to butikowy klub fitness dla kobiet, które szukają miejsca równoważącego ciało i umysł.

Jako twarz studia, Waris Dirie reprezentuje esencję marki “PROUD FEMALE FITNESS”. Koncepcja treningowa klubu to połączenie dopasowanych do potrzeb kobiet zajęć fitness z nowoczesną siłownią.

Trening jako doświadczenie

HEIMAT by Waris Dirie na nowo definiuje fitnessowy styl życia. Różnorodność opcji treningowych takich jak pilates, joga czy barre sprawia, że trening staje się doświadczeniem. Oryginalnie zaprojektowane wnętrza oferują nowoczesny sprzęt, inteligentne oświetlenie i przestrzenne nagłośnienie. Zajęcia i treningi personalne w studio prowadzone są przez najlepszych trenerów w mieście.

Nowy klub butikowy dla kobiet
HEIMAT by Waris Dirie

Budynek przesiąkniętym historią

Klub znajduje się w 16. okręgu Paryża, w dawnym Musée Dapper, które było poświęcone sztuce afrykańskiej. W klubie znalazły się prace współczesnych artystek z Afryki. Dzieła wybrane zostały przez ARTNESS, renomowaną sieć międzynarodowych kobiet artystek, oraz Waris Dirie. Cały dochód ze sprzedaży tych dzieł sztuki przekazany zostanie na rzecz “Fundacji Kwiat Pustyni Waris Dirie”. W klubie można zobaczyć prace plastyczne takich artystek, jak: Djeneba Aduayom, Safaa Erruas, Inès di Folco, Beya Gille Gacha, Georgina Maxim, Maya Mihindou, Chloé Quenum, Ghizlane Sahli, Maty Biayenda i Charlotte Yonga. Waris Dirie wystawia również niektóre ze swoich prac, które przedstawiają pokój i raj.

Wellness, aby zrelaksować się po treningu

Strefa wellness w HEIMAT by Waris Dirie to eleganckie i komfortowe miejsce na relaks. W jego skład wchodzi m.in. sauna sucha oraz pokój relaksacyjny z jacuzzi i nastrojowym oświetleniem. Na parterze znajduje się również przejście do baru, a także prysznice i przebieralnie.

Zdrowe przekąski i napoje

Bar w HEIMAT by Waris Dirie stawia na różnorodność smaków i oryginalność składników. Pełne witamin i minerałów soki i smoothies są świetnym źródłem energii przed treningiem, a lekkie posiłki sprzyjają zdrowemu odżywianiu i dobrej regeneracji potreningowej.

O Waris Dirie

Znana na całym świecie somalijska działaczka na rzecz praw człowieka, modelka i autorka bestsellera “Kwiat pustyni”. Zainspirowana Afryką i naturą, nieustająco działa, aby coś zmienić i pomóc uczynić świat lepszym. Z HEIMAT Waris Dirie współtworzy przestrzeń do tego w Paryżu. W miejscu, w którym sama mieszkała i z którym czuje się bardzo związana.

Źródło: materiały prasowe
Fot. Francois-Goize

- REKLAMA -