Postaw na Sygnum od gym80

Wyposażenie marki gym80 można znaleźć w klubach fitness na całym świecie m.in. w sieci klubów McFit. Dla inwestorów, który myślą o otwarciu obiektu, firma gym80 ma obecnie  kompletną linię maszyn izotonicznych ze stosem linii Sygnum. Jest w czym wybierać! Seria Sygnum to ponad 50 maszyn: Standard, Innovation, Basic, Dual.

gym80 – klucz do sukcesu

Polski dystrybutor urządzeń gym80, firma Aktiv-Vital, zwraca uwagę na fakt, że kluczowe są: najwyższa jakość materiałów i standardy produkcji. – Przekłada się to na produkt, który bezawaryjnością i funkcjonalnością przewyższa konkurencję – mówi Rajmund Gola z firmy Aktiv-Vital i przedstawia kilka kluczowych i podstawowych czynników decydujących o wyjątkowości sprzętu marki gym80. – Dla naszych urządzeń używamy profile stalowe o grubości 4 mm. To taka subtelna różnica w porównaniu do konkurencji – dodaje Gola.

W ofercie firmy znajduje się ponad 250 urządzeń tylko do treningu mięśni. – To unikalna oferta w skali światowej – mówi Rajmund Gola.

Jak garnitur szyty na miarę

Sprzęt marki gym80 jest jak garnitur szyty na miarę. Twój klub nie musi dopasowywać się do nas, to my dopasujemy sprzęt do ciebie i potrzeb twoich klientów. Nasz sprzęt nie jest tylko srebrny lub czarny. Projektujesz wszystko od samego początku. Wybierasz kolor ramy i wykończenia, rodzaj i kolor tapicerki oraz haft z logo

– tłumaczy wyłączny dystrybutor marki w Polsce.

Urządzenia marki gym80 wielokrotnie wyróżniano i nagradzano m.in. w konkursie Bodylife Awards. Jak podkreśla Rajmund Gola, zdaniem niejednego właściciela klubu fitness: “gym80 robi najlepszy sprzęt treningowy na świecie”.

Specjalna oferta świąteczna

Jak mówią statystyki marki, 75% wszystkich urządzeń, które kiedykolwiek zostały wykonane przez gym80 jest nadal w użyciu. Wiele z nich jest w ciągłym użyciu nawet 30 lat!
Jeśli planujesz wymianę sprzętu w swoim obiekcie albo otwierasz nowy klub, mamy dla ciebie specjalną ofertę świąteczną.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup albo wymianę maszyn dostają specjalny 25% rabat świąteczny!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych urządzeń i oferty specjalnej, zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń pod nr tel. 534 688 191.

Więcej informacji także na  stronie internetowej – www.aktiv-vital.pl 

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -