Nowe oblicze Hammer Strength

Hammer Strength jest marką nr 1 dla sportowców, ale też dla wszystkich, którzy chcą trenować jak mistrzowie. Zaprojektowany przez ekspertów marki światowej klasy sprzętu siłowy, w tym flagowa linia maszyn Plate-Loaded cechuje się wytrzymałością, bezawaryjnością oraz perfekcyjną i niepowtarzalną biomechaniką. Ten renomowany producent opracował najnowszą linię maszyn, inspirując się opiniami i oczekiwaniami klientów. Dział projektowy testował i udoskonalał trenażery HD Performance Trainers, by zapewniały podobne niepowtarzalne doświadczenia treningowe charakterystyczne dla wszystkich maszyn marki Hammer Strength.

HD Performance Trainers – poznaj nowe produkty

Na tym sprzęcie możesz zapewnić swoim klientom wyjątkowe doświadczenia treningowe:  maksymalna prędkość sprintu na bieżni HD Tread, niesamowity trening HIIT na rowerze  HD Air Bike angażujący całe ciało i intensywny trening przyjazny dla stawów na trenażerze HD SPARC. Konsole w urządzeniach HD Performance Trainers mają przycisk szybkiego startu i prekonfigurowane treningi. Szybkość, prostota obsługi i natychmiastowa informacja zwrotna informują użytkownika o jego wysiłku. Zaledwie w ciągu kilku sekund można wejść na wyższy poziom i poprawiać swoje wyniki.

Nowe maszyny uzupełnia portfolio urządzeń do treningu wydolnościowego. Hammer Strength wspiera kluby w ofercie treningu w małych grupach. To treningi, które przynoszą profesjonalne rezultaty, podkreślając jednocześnie siłę dynamiki grupy.

Obejrzyj wideo i poznaj nowe urządzenia.

3 maszyny – HD Performance Trainers

HD Tread to bezsilnikowa, zakrzywiona bieżnia przeznaczona dla sportowców wyczynowych. Jest szybka, wydajna i wytrzymała, aby sprostać oczekiwaniom elitarnych mistrzów. Została opracowana zgodnie z najwyższymi standardami Hammer Strength. HD Air Bike to więcej niż rower, sprosta wszystkim intensywnym treningom, które wykonują twoi klienci. Z kolei HD SPARC to trenażer do ćwiczeń eksplozywnych i siłowych. Nie obciąża kolan ani stawów. Angażuje mięśnie nóg i pośladków, dzięki czemu pomoże zbudować siłę maksymalną i poprawić szybkości sprintu.

Dowiedz się więcej na LINK

TOP-GYM jest autoryzowanym dystrybutorem marki Hammer Strength w Polsce.

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Kameralny trening grupowy

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ